Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt az első szerelmed, és...

Ki volt az első szerelmed, és hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! TikTok-ra szeretnék csinálni egy “anonim” történetek sorozatot, ahol ismeretlen emberek történeteit mondanám el. Erre jobb platformot nem találtam mint a GyakoriKérdések, szóval aki nem szeretné TikTok-on visszahallani a történetét az inkább ugorja át ezt a kérdést! :)


Érdekelne ki volt az első szerelmetek. Hogyan ismerted meg, milyen ember volt, milyen volt az első csók vele, szoktál-e még gondolni rá stb. Minden amit úgy érzel hogy fontos tudni a kettőtök szerelméről. Nem az ovis, “crush” szerelmes történeteket várom.


Nagyon köszönöm azoknak akik belemennek, és mesélnek.


19/F



márc. 21. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Akkor most nem az első szerelem, hanem az első kapcsolat érdekel? Gyakran nem esik ám egybe ez a kettő, és nem csak a kisgyerekeknél. :)
márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább amikor először érezted a szerelmet. Az érdekelne. Ami ha vége is lett valamiért, úgy gondolsz rá vissza, hogy igen! Ez az volt! Ha ez óvodába volt akkor elmesélheted azt is, csak próbáltam ezzel kiszűrni hogy ne mindegyik válasz arról szóljon hogy csiga csoportba a Fanni. Aranyos történetek azok is, de most nem azokra vagyok kíváncsi.
márc. 21. 23:03
 3/5 Seila ***** válasza:
26%
Nem emlékszem, mert túl sötét volt amikor taliztunk. :P
márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Az első szerelmemet 11 évesen ismertem meg. Csodálatos érzés a szerelem a szárnyalás. A legelső szerelem a legszebb,igaz nem lett belőle kapcsolat mert az ember sokkal idősebb nálam és pap lett. Mindenesetre egy gyönyörű emlék.


28/N

márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyen. 30/F
márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!