Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debrecenben ellehet helyezkedn...

Debrecenben ellehet helyezkedni szociálpedagógus végzettséggel?

Figyelt kérdés
Több éve nem dolgoztam a szakmában.
márc. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Add be rengeteg helyre az önéletrajzod és várd a visszajelzéseket. Sajnos a szociálpedagógus szakmáról nincs tapasztalatom, de mintha Debrecenben picit beállt volna a munkakeresés. Rengeteg ismerősöm keres több hónapja melót érdemi visszajelzés nélkül, vagy helyezkedett el szakmán kívül. Viszont elvileg pedagógushiány van, a szociális intézményekben meg mindig keresnek embereket, úgyhogy hajrá! Ha meg tudod oldani az ingázást, akkor Debrecen környéki településekre is beadhatod az önéletrajzodat intézményekbe. Csinálj profession fiókot, oda is rakd fel az adataidat. LinkedIN is hasznos szerintem. Ismerősök, barátok nincsenek, akik tudnának neked ajánlást adni valahová? Sok sikert kívánok!
márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban mondom: a szociális területre kvázi lasszóval fogják az embereket. A gyakszi megléte fontos, számít, de ha jól el tudod adni magadat az álláspiacon, látják rajtad, hogy hajlandó vagy a tanulásra, akkor inkább felvesznek, mint egy kezdőt.

Érdemes a "hideg" Önéletrajz beadást is preferálni, azaz úgy beadni a CV-t a helyekre, hogy nincs meghírdetett munkakör.

márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
59%

Szerintem igen.


A fizu mondjuk éhbér lesz, de majd làtod. Gyed-ről jössz vissza?

márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Általánosságban mondom: a szociális területre kvázi lasszóval fogják az embereket."


Pesten talán, de Debrecenben nem.

márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!