Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon le vagyok...

Nagyon-nagyon le vagyok maradva, ha 24 évesen sosem volt még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, más hogy csinálja, de velem egyszer sem fordult még elő, hogy valakivel egyszerre tetsszünk egymásnak. :(

Vagy az is lehet, hogy nem vagyok elég vonzó. Nem tudom, mostmár szinte minden negatív dolgot elhiszek lassan magamról.



márc. 22. 23:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
(Privátban ne írjatok, légyszi!)
márc. 22. 23:30
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Én idén már 28 leszek, nekem se volt soha. Nem is lesz.
márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Menjél pszichológushoz ahelyett, hogy minden negatív dolgot elhiszel magadról. Nincs ilyen objektív kategória, hogy vonzó. Kinek vonzó, kinek nem. És folytasd a társkeresést különféle közegekben, online és személyes.
márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
#3 Ne kamuzz a kérdezőnek légyszi. Ha szerinted nincs olyan aki senkinek se vonzó, akkor még nem találkoztál velem. Szerintem nincs olyan nő a bolygón, akinek akár csak kompromisszumos megoldásnak jó lennék. :D
márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha Zámbó Jimmy meg Zámbó Árpi valakinek vonzó volt, akkor te is!
márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Zámbó Árpi eszembe se jutott, most jobb. :)
márc. 22. 23:53
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy lemaradva.


25 éves volt a párom, amikor megismertem, előttem nem volt még párkapcsolata, amivel semmi gond nincs az ég világon.

márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem arról szól, hogy miről maradsz le vagy miről nem.

Ha volt már olyan, hogy randira hívtak csak éppen nem tetszett az illető akkor az annyit jelent, hogy a külsőddel semmi gond nincs.

Lehet visszafogottab a személyiséged és a rövid kalandok számításba sem jönnek ezért olyan valakit szeretnél akivel hoaszútávra tudsz tervezni.


Nem vagy lemaradva semmi olyanról amit valaki más már megtapasztal teszem azt 16 évesen.

Az érzések ugyan olyanok leszenek mintha hamarabb élted volna meg őket.

Annyi lehet a hátrány maximum, hogy az idő múlásával az ismerkedési lehetőségek száma csökken.

márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Még csak randira se hívtak.
márc. 23. 00:42
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

"az idő múlásával az ismerkedési lehetőségek száma csökken."


nekem eddig 0 lehetőségem volt, ezek szerint innentől mínuszba fognak lecsökkenni a lehetőségek?

márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!