Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ritka aki úgy nő...

Szerintetek ritka aki úgy nő fel hogy egyáltalán nem érdekli a dohányzás?

Figyelt kérdés

Engem mondjuk fiúként se érdekel egyáltalán maximum energiaital függő vagyok sajnos tudom ez se jó dolog de a cigizés sose vonzott.

Ki se próbáltam nem érdekel igazából jól megvagyok nélküle.


márc. 23. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem gyerekkoromban sokszor elmondta anyum, hogy a nagypapa tüdőrákban halt meg a cigi miatt, így én soha életemben nem éreztem késztetést arra, hogy rágyújtsak. Amúgy is büdös, undi, káros, proli dolog.
márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek.
márc. 23. 14:17
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem ritka. Az én környezetemben szerencsére szinte senki nem dohányzik. Én sem fogom kipróbálni soha.
márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Többgenerációs helyen nőttem fel, 5/3 felnőtt láncdohányos volt, kipróbáltam kistiniként, de borzalmas volt, így azóta is ellene vagyok
márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Anyám nagyon sokat cigizett, nekem annyira meghatározó volt, hogy mindig cigiszag van, minden ki van égve, mindig köhög, minden sárga, hogy meg se fordult a fejemben, hogy kipróbáljam.
márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Elhiszem
márc. 23. 14:23
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Sosem próbáltam. Gimiben baráti körben sem volt valahogy divat, csak 1-2 ember szívta, talán egyszer megkérdezték, mondtam, hogy kösz nem, nem volt tukmálás, nem tartottak bénànak, hogy nem dohányzom. Persze lehet nemet mondani, de azért a kortársak akkor még elég komoly tényezők. Utána meg már pláne tudtam, hogy nem akarok dohányozni.

Sosem érdekelt, büdösnek tartottam mindig is.

márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván kipróbáltam mint sokan mások, de nekem nem jött be. Drága és büdös leszek tőle. A sört legalább lehet élvezni.
márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
46%

Nekem anyám durva cigarettás.

Én eleve a szagát sem szeretem, meg nem is látom értelmét.

Azt mondják, hogy nyugtat. Anyámra tekintve nem mondanám. Én úgy nőttem fel, hogy nem dohányoztam. Én úgy gondolom, hogy ritka. Nagyon sok barátom volt sok osztálytársam. Talán voltunk 5en akik nem cigiztek.

márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném, hogy ritka. Az én környezetemben pl több, mint a fele ismerősömről tudom, hogy nem dohányoztak soha, maximum kipróbálás szintjén.
márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!