Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem a...

Miért van hányingerem a pálinka szagától is? F

Figyelt kérdés
Régebben sokat ittam, egy jó sört, unicumot most is megiszok alkalomadtán. A pálinkát régen se szerettem, de megittam ha épp az volt a társaságban. Most viszont öklendeznem kell a szagától is, nem bírok beleinni. Sokan odáig meg vissza vannak érte, szerintem nagyon gáz a házi pálinkák jó része. Egyetlen értelmes pálinka amit ittam, haverom áfonyapálinkája. Más is van így ezzel?
márc. 23. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Régebben szerettem a sütőtököt, most már nem. Érted a lényeget, az ember ízlése is változik.
márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, bár már elég rég szagoltam pálinkát. Hogy őszinte legyen, abban sem vagyok biztos, hogy ittam-e valaha. Szagolni szagoltam, lehettem kb. 16 éves. Mikor már bulizni jártam, akkor meg nem a pálinka volt a divatos ital a szórakozóhelyeken. VBK-t ittam (vörösboros kóla), whisky kóla, mikor épp olcsó volt. Tisztán soha nem ittam viszkit. A tequila volt még olyan, hogy majdnem behánytam tőle, csak apró kortyokban bírtam meginni. Ugyanez volt a vodka naranccsal, ezt magunk kevertük össze a buli előtt, egy sarki kisboltban Pesten 3-an csajok vettünk két deci vodkát meg egy-egy félliteres narancslét, leittunk az üdítőből, hozzáöntöttük a vodkát, aztán mire szépen elsétáltunk a buli helyszínére, már be is voltunk csiccsentve. A vodkának is irtóztam a szagától.
márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a sóskafőzelék, meg a nyers hús szagától tudnám kihányni a belem. Más meg a cigifüsttel van így, de olyat is hallottam már, aki szerint a frissen főzött kávénak nem illata van, hanem "rohadt büdös van már megint, hányinger". Egyszer söröztünk haverokkal a Balatonra menő vonaton, és ahogy kibontottuk a sört, jelezte egy utastárs, hogy ő gyűlöli ezt a savanyú szagot, és ha lehet, menjünk arrébb. Lehetett, arrébb is ültünk nyilván.
márc. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!