Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választani kellene ti...

Ha választani kellene ti melyik oldalt hagynátok ott ?

Figyelt kérdés
Melyik az az oldal ahonnan elsőként törölnéd magadat ?
márc. 24. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Facebook
Messenger (Most már lehet külön is használni a kettőt)
Instagram
X (korábbi Twitter)
Snapchat
Tiktok
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Facem és messengerem van csak, de a Face egyre jobban idegesit :D
márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek közül csak az első kettőt használom lol.. Instát félévente egyszer, Twittert, Snapchat, Tiktok soha...
márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a messenger fölösleges volt közzé tenni, mivel az tulajdonképpen facebook.


Nekem facebookon kívül semmi sincs. De már azt is kezdem utálni. Szinte nem is használom. A többit meg nem is akarom.

márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak azért nem a Spanchatre nyomtam, mert az eleve nem használom. Szóval Insta, nem tudom, engem nem köt le. A többi igen.
márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából ezek közül csak az Instagrammot használom; van Facebook-om és Messenger-em, de szinte sose használom őket. Lassan minden beszélgetésem átkerült Instagramra és WhatsApp-ra. A többi oldalt vagy sose használtam (Twitter, TikTok) vagy már rég le van törölve (Snapchat).
márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak FB-m (meg ugye Messenger-em) van, és Instagram-om, de az első nélkül teljesen nyugodtan ellennék. Régen még igazából a gimis osztálycsoport miatt regisztráltam, aztán 1-2 egyetemi dolog miatt kellett még utána, azóta viszont teljesen okafogyottá vált nekem a felület. Hetente pár alkalommal, pár perc erejéig, felnézek és ennyiben ki is fújt a dolog nálam. Akkor sem az ismerőseim dolgai fogadnak, hanem töménytelen reklám, nagyjából releváns ajánlott tartalom, szóval pont a lényegi része veszik el.
márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fb-t csak hirdetés miatt használom. A messengert rendszeresen. A többit nem.
márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem vagyok már több éve regisztrálva egyik felületre sem. Lehet nélkülük élni nagyon jól.
márc. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!