Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feladnátok a csomagot ha...

Feladnátok a csomagot ha kevesebbet küldött?

Figyelt kérdés
Külföldről kértek csomagfeladást tőlem. 2700Ft-ra lealkudta az illető 3200-ről a cuccot, de a külföldi átutalás nekem csak 2500 jött át. Valójában már 3000 alá sem akartam menni.
márc. 24. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, mit akarsz küldeni, és hogyan, de a mai világban ennyiért egy A4-es papírlapot nem lehet elpostázni a szomszéd faluba. Kár volt belemenni az egészbe, de így jár, aki filléreken próbál nyerészkedni.
márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki hogy 200 forint hiányzik. Amint megjön a pénz küldöd.
márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyes, nem értelek.
márc. 24. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom, az illető amikor elküldte a pénzt, más árfolyamon váltotta át a bank a pénzét.
márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván 4
márc. 24. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem adnám fel a csomagot.
márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki, lehetőleg bankszámlakivonatot másolatban csatolva, hogy kevesebb pénz érkezett. Kérd, hogy utalja a maradékot, akkor tudod postázni neki a terméket.
márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen plusz-mínusz egy-kétszáz Ft-okkal nem szoktam foglalkozni. Ami az egyik oldalon kimegy, az a másik oldalon bejön. Ha most ráfizetek 200 Ft-ot, más vásárló úgyis otthagy 100-200 Ft-ot nálam személyes átvételkor pluszban. Ha meg nem akarsz ár alá menni, akkor legyél határozott és ne engedj az alkudozásnak. Én már százszor megtapasztaltam, hogy ha valaki keményen alkudozik és én nem engedek neki, alig néhány nap múlva megveszik alku nélkül, teljes áron. Simán elutasítom, ha nem tetszik az ajánlata, nem megyek bele kényelmetlen alkukba. Ha nem tetszik neki az ár, 2 nap múlva elviszi valaki más, alku nélkül, teljes áron. (Ezt meg is lehet mondani nekik finoman, óvatosan, hogy ez a tapasztalatod. Ne félj, utána rögtön lecsapnak rá teljes áron, mert kell nekik, csak bepróbálkoznak egy kis alkudozással. De inkább megveszik teljes áron, minthogy elvigyék az orruk elől. Én legalábbis 95%-ban ezt tapasztalom.)
márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

És ebben a postaköltség is benne van? mert azért azt is jó lenne, ha fizetné ám, különben totál ráfizetés az egész.


Én visszautalnám a pénzt, és küldenémm a számlakivonatot, hogy ennyit kaptál, csók, és elállsz a szerződéstől.

márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!