Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10 évvel ezelőtt hogy kepzelte...

10 évvel ezelőtt hogy kepzelted el a mostani életedet személyiségedet stb? És végül milyen lett?

Figyelt kérdés
márc. 24. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
22 éves voltam, családot akartam, házasságot, gyereket, kutyát. A diplomám szerint dolgozni. Mind összejött :)
márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi elképzelésem nem volt 15 évesen, most nem nagyon tartok sehol.
márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10évvel ezelőtt azt sem hittem volna,hogy ilyenkor élni fogok.

Történt egy sérülésem 22én volt 10éve,akkor tényleg nem voltam biztos abban sem,hogy év végén életben leszek.Annyi mindent áthúzott az a sérülés nekem akkor.

márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 éve majdnem 18 éves voltam. Szerintem nem gondolkoztam azon, mi lesz 10 év múlva, de arra vágytam, hogy lediplomázok, sokat utazgatok a világban, ezek össze is jöttek. Azt gondolhattam, hogy lesznek gyerekeim ilyenkorra, de most nem vágyok se házasságra, se gyerekre :D
márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy: van munkám, egyedül élek, nem (igazán) tartom a kapcsolatot senkivel sem.
márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 évesen úgy gondoltam, korán vállalok gyereket, kb mostanában, hát nem fog összejönni. :') Pedig a nevüket is kitaláltam. Az egyetemet úgy terveztem, befejezem hamarosan, ez sikerülni látszik.
márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10 éve 28 éves voltam, akkor 3 éve házasságban 3 kutyával, dolgoztam, éltük az életünket együtt:).

Azóta sajnos már mindhárom kutyus elment idő közben :((((

Most már 13 éve vagyunk házasok:), lett 2 új kiskutyánk, ugyanúgy dolgozunk, szabadidőnkben programozunk kettesben, a hobbijainkkal foglalkozunk stb. Nem volt semmi hú de nagy terv vagy változás, nem egy szappanoperában élünk😊 Ami volt, csak annyi, hogy a megtakarításunkat sikerült gyarapítani terv szerint.

márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10 éve ilyenkor, még nem voltam teljesen 14 éves, és akkoriban ennyire nagy távlatokban nem gondolkodtam még. Pár évre rá már igen, de akkor is csak ilyen "stabil, megbízható párkapcsolat, és egyetem mellett munka" meg hasonlók voltak. És bár pár téren elhasaltam, nem úgy sikerültek a dolgok, mint azt fiatalabb fejjel reméltem, azért történtek olyanok is, amikre még csak nem is gondoltam volna.


Pl. bár kimondottan munkám nincsen, az egyetemen ösztöndíj keretében dolgozom már egy ideje, ami szakmailag nagyon sok mindent ad, és adott. Párkapcsolatom sosem volt még, és csak 1-2 éve kezdtem magamban azt érezni, hogy már kezdek is rá készen állni.

Egyetem körül sokkal több pozitív dolog történt, mint gondoltam volna. Személyiségileg is nagyon sokat fejlődtem, főleg ahhoz a ponthoz képest, ahonnan indultam. Még mindig bőven van min/mit csiszolni, de tényleg látványos a fejlődés, szerencsére.

Ami viszont megviselt az az, hogy az évek alatt az összes barátság kikopott az életemből, pedig igyekeztem őket megtartani. Van 1-2 közelebbi ismerős, de az nem ugyanaz.

Szóval, tudom, hol vannak hiányosságok, és igyekszem ezeken javítani.

márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!