Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen jól csinálom?

25 évesen jól csinálom?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, dolgozom. Csomagolok, könyvelek. Kb 650-800 ezer forintot keresek euróban.


Lakhatásért nem kell fizetnem, a cég biztosítja. Illetve van egy lakótársam akivel jól kijövünk. Támogatom az anyukámat aki albérletben él a tesómmal havi 60 ezerrel. Van megtakarításom 4 millió forint. Mert szoktam utazgatni, hobbira költeni stb. Párkapcsolatom nincs, inkább kalandok.


Egyetemre sem mentem, mert nem tudtam volna fenntartani magam. Egy érettségim van.


Sokszor látom és kicsit irigykedem azokra akik magasabb beosztásban dolgoznak idehaza. Saját lakásuk van meg minden. De közben meg úgy érzem, hogy ha a mostani lehetőségeket eldobnám magamtól csak szarabb helyzetben lennék.


Így még van esélyem befektetni, ingatlant venni később vagy tanulni. De teljesen irányt váltani nem mernék.


Jól van ez így?



márc. 24. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert hol kéne tartanod 25 évesen? Yacht, 3 villa, feleség 3 gyerek golden retriever a kertben?


Ne másokhoz hasonlítgasd magad. Élj, ahogy neked jó.

márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Jesszus! De hogy? :-O Ez nagyon keves forintban! Min. a haromszorosat kene keresned. Foleg konyvelokent.
márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
#2 jaj menjél már, nem keresnek 25 éves könyvelők sehol sem nettó 5000 eurókat…
márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem könyvelő vagyok, egyszerű adminisztrációs meló.
márc. 24. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Melyik országban vagy?
márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Németország
márc. 24. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
ha 4 millión kívül van szabadidőd, tudsz költeni valamire, pl hobbira, normális kajára, akkor jó
márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3: ez magyarban, forintban jo csak, ez a 650-800 ezer netto. Kint euroban a minimal vagy annyi se, nagyon karcsu. Netto 5 ezer eurot meg egy komuves troger sem keres kint, ahhoz azert joval tobb kell. De mint ahogy szokott lenni, dehogy konyvelorol van szo, egyszeru adminisztracios melo. Plus valamit csomagol is. Ezek nem teljes munkaidok, azert ilyen keves. Kerdes, ami nem derult ki persze, mert ez se szokott, hogy a munkasszalloert levon-e a ceg valamennyit, vagy ingyen adja. Ha levon, akkor turheto a fizetes, ha nem von le, rettento keves. Lenyeges informaciok szoktak elhallgatva lenni, mondjuk csak a viszonyitasi alap, sokszor a szepites miatt. A mugy a konyvelok boven megkeresik a 4-5 ezer eurokat is, de ne szolj senkinek. ;-)
márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi a kioktatást, de tavaly Németországban laktam és rokonaim is élnek ott, így nagyon is képben vagyok. Nem, 25 évesen egészen biztosan nem keresnek ennyit, ne kamuzz :D És azt is írta a kérdező, hogy “ Lakhatásért nem kell fizetnem, a cég biztosítja.” Így a nettó 2000 euró is fullos fizetés, bőven félre lehet tenni belőle.
márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem a fizetésem volt a lényeg. Hiszen írtam, hogy félretenni és szórakozni is tudok belőle. Túl nagy felelősség a munkám ellátásán kívül nem ér.


Kérdés inkább az, hogy ez jobb helyzet-e jelen esetben mint munkát váltani, albérletet fizetni, esetleg hazaköltözni, beiratkozni suliba stb.

márc. 24. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!