Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az? hogy néhány...

Miért van az? hogy néhány férfi azt hiszi,és írja, hogy a nők hisztisek, de magukra, nem és hogy,sok nő felszínes.

Figyelt kérdés
márc. 25. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem mindegyikünk hisztis lehet hogy szókimondó, mint én.
márc. 25. 20:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja meg ti is lehettek azok.
márc. 25. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szeretjük, ha valaki szókimondó és helyesen ír!
márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem már ez a kérdés is hiszti, pedig én nő vagyok. 😅
márc. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez a tapasztalatom veluk. Hanem a beteges féltékenykedésük a nőkre.

Es a mocskos agyuk. Pl ha valahol nevetnek trécselnek a nők, vannak pasik akik ennyiből is azt hiszik, hogy biztos viszket nekik.

Meg ahogy öltöznek a nők, az a pasiknak = f.szhiánya van.

Ha lesi egy nő = na ez is b.szni akar.


Mikor mindegyiket egy k-nak nézik.

márc. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nincs de tuti van ilyen a neten is írják, hogy a nők hisztisek és igen sokuk minden nőt kurv#nak néz, de szerintem nem, ha egy párkapcsolatban van féltékenység, és nem viszik túlzásba, akkor az cuki ez általában azt jelenti, hogy szerelmes a párjába egyébként egy nő nem pasizhat egy férfi meg csajozhat mind kettőt elítélem ha ez egy párkapcsolatban bár ha nincs párkapcsolatba akkor is és, nem normális, miért hiszik azt hogy csak nekik lehet, sajnos sok sztereotípiák és,általánosítások vannak a nők férfiak felé is de valamiért nők felé jobban és több.
márc. 26. 10:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszti de te meg egy hülye vagy hogy nő létedre azt hiszed magadról vagy legalábbis más nőkről, hogy csak ők hisztisek a férfiak meg nem, csak mert nekik péniszük van, többre tartod őket mint a saját nemedet egyébként a hiszti nem itt kezdődik de te gáz, agy.
márc. 26. 10:28
 8/9 A kérdező kommentje:
A férfiaknál valamilyen szinten megértem, hogy ilyenek de egy nőnél egyáltalán nem.
márc. 26. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 ....éééés tovább megy a hiszti😅. Nem más nőkről írtam, még csak nem is rólad, férfiakról meg pláne nem. Nem kell semmit belemagyarázni a válaszokba.


"Nő létedre"- az elvárásaid meg tartsd meg magadnak.

márc. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!