Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kiengesztelni...

Hogyan lehetne kiengesztelni a testvérem?

Figyelt kérdés

A család baráti társaságából egy embernek lesz esküvője. Anyukám rendelt az esküvőre nekem és a testvéremnek ruhát, amit ajándéknak szánt. A csomagokat azonban véletlenül összecserélte és véletlen a testvérem bontotta ki azt a ruhát amit nekem szánt meg ami az én stílusom. Anyum mondta neki hogy azt igazából nekem szánta csak tévedés történt és adja oda nekem. Nagyon tetszik a ruha, de a húgom amikor meghallotta ezt a dolgot veszekedni kezdett meg hisztizni, amin én is felkaptam a vizet és így kialakult egy kis vita közöttünk. De végül engedtem és mondtam neki hogy nyugodtan az övé lehet a nekem szánt ruha én ennek is örülök ami nekem jutott. Anyukámhoz meg odamentem és átöleltem hogy köszönöm. Ennek már egy hónapja....húgom azóta duzzog hogy a jó dolgok mindig csak nekem jutnak ő sosem kap semmi jót... És általában mindig én vagyok az aki enged.

Megjegyzem felnőttek vagyunk. Ő 19 én 21 éves



márc. 28. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért duzzog, ha te lemondtál a neked szánt ruháról? És miért neked kéne kiengesztelni?
márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekunk mjndigbtörekedtek arra higy egyformát kapjunk. Pont az ilyenek elkerülése miatt. Mi is 2 lany vagyunk 2 év kulonbseggel de mindig ugyanazt hozta a télapo is.

Kesobb a ruhákban meg elore meg volt beszélve melyikünknek mi tetszik.

márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*mindig törekedtek
márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvodások duzzognak.
márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő kapta meg, miért duzzog?
márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjátok, hogy jól behúztátok a csőbe, mert igazából az a ruha volt neki szánva, csak tudtátok, hogy a tiéd szerinte mindig jobb, ezért reneztetek egy kis előadást a számára.
márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# Rendeztetek , bocsi.
márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!