Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők véleménye érdekelne, ti...

A nők véleménye érdekelne, ti szeretitek ha meglocsolnak benneteket húsvétkor? Kérlek a válaszotokhoz kort is írjatok.

Figyelt kérdés

márc. 31. 15:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Utálom.


Vallásos sem vagyok.

márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
29N
márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 1-es, és hogy a válaszodban külön kitértél a vallásra is, erre nem is gondoltam, hogy ehhez is kapcsolódik a kérdés. :)
márc. 31. 15:20
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom óta utálom, kislányként is menekültem a locsolkodás elől. Azóta sem szerettem meg, nem is hagyom locsolni magam. 49/N
márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Mindig utáltam.

33N

márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat!
márc. 31. 15:28
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szerettem.

Rettentő kínosnak éltem meg kislányként is, plusz az olcsó parfüm/kölni szagtól is csak hosszas zuhanyzás után tudtam megszabadulni.

Szerencsére mostanra már kikoptak azok az ismerősök akik szoktak jönni locsolni. Mondjuk azt hozzá kell tenni, ha most jönne valaki illedelmesen elutasítanám a locsolkodást és nem viselném el mint anno kicsiként.

márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Utálom a Húsvétot. Szerencsére már anyám se szerette ezért mi ilyenkor elmegyünk 5 napra wellnessezni. Így 30 évesen tartom ezt a családi szokást és elutazunk itthonról.
márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem és már lassan tíz éve nem is jönnek hozzám locsolkodók, pont emiatt.

Ahol most élek, ott szerencsére nincs is ilyen hagyomány.

23/N

márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nagyon különleges nők írják itt a válaszokat.
márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!