Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen üres ?

Miért vagyok ilyen üres ?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés fogalmazódott mrg bennem kissé bódult állapotomban az inént....


Jelenleg most vagyok a legüresebb... legalábbis akkor amikor iszok, nem sokat csak hogy éppen eszembe jusson ez az érzés.


A mgjátszások a másik embetek iránt... teljesen hidegen hagynak még a családom is valójában. Érdekelnek, de mégsem. Valójában semmi sem érdekel. Csak úgy vagyok a semmiben. Nem érzek haragot, örömöt senki iránt. Ezt az érzést az alkohol váltja ki, ilyenkor merül fel bennem az, hogy józanon csak megjátszom magam...


Szó szerint űres vagyok. Jelenleg már itthon vagxok, az rlőbb kerékpátoztam, zenét hallgattam és álltam a sötétségben, és nem éreztem magam úgy hogy élek. Nem vagyok depresszíos, nem akarok meghalni, lényegében semmit sem akarok, csak úgy létezem.


Imádom éjjel az utcákat járni, amikor mundenki alszik, csak én vagyok ébren. Nem vagyok alkoholista, csak néha iszom de akkor is csak eddog az állapotíg... ilyenkor sokszor elképzelem hogx egy túlélő vagyok egy világvége után, ami után indokolt az üresség.


Emberek vesznek körbe, a család. Örülnőm kellene, de nem érzek semmit...


ápr. 1. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira ismerős, bár nekem nem iváskor jön elő hanem vannak időszakok néha.
ápr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, klisé, de vannak céljaid? Olyan dolgaid, amik örömet és sikert okoznak? Érdemes lenne azt is megnézni, hogy mikor és miért voltál utoljára fesztelenül boldog, elégedett, aztán azt újra beiktatni az életedbe, amennyiben ez lehetséges.
ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magány.
ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy magányos lennèk, vagy nem tudom. Konkrét céljaim nincsenek, élek egyik napról a másikra, van pár dolog amit szívesen csinálok, de sokszor arra is ráunok idővel.
ápr. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!