Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány hónapnyi kiadásotoknak...

Hány hónapnyi kiadásotoknak megfelelő tartalék mellett mernétek komfortosan felmondani az aktuális munkahelyetekről, ha arra kerülne a sor?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb.1 évi tartalékkal.
ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem 3 havi is elég lenne mert hiszek benne hogy könnyen találnék munkát, illetve van munkanélküli segély amit fel tudnék venni ha szorul a hurok. Viszont ennél kevesebbel semmiképp. Ha pl lenne valami hitelem, akkor még több tartalék kellene.
ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Én felmondtam kb. nulla tartalékkal.

Mert sosem lett volna pénzem, amíg azon a helyen vagyok.

ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Fél-egy évi tartalékkal már nem kell aggódni. Bár volt már olyan, hogy nulla tartalékkal mondtam fel úgy, hogy még 80 ezres havi törlesztőm is volt. Az már hazárdírozás volt, de van, hogy betelik a pohár. Végül nem jöttem ki rosszul.

Most 4-5 évet kihúznék, tartozásom nincs, és érik megint a felmondás. Egyelőre tanulmányozom az online részvényekben, ETF-ekben, kriptovalutákban, NFT-kben rejlő üzleti lehetőségeket, aztán pár hónap múlva kiderül, hogy hogyan tovább. Addig nem mondok fel, amíg nem látok jobb alternatívát.

ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4 évre való tartalékom van, úgyhogy no para.
ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk a tartalék mértéke szerintem tapasztalat és terület függő.


Én programozás területen medior eleje szintel azt mondanám magamnak hogy 6 hónap.

Mondjuk seniorabb szintem szerintem a fele is elég lenne.


Plusz alapból fontos hogy legyen vésztartaléka az embernek mert bármi történhet.

ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha csak azért mondok fel hogy utána munkát keressek, ezért felesleges mivel munka mellett is lehet munkát keresni.


Ha meg pl zaklatás bántalmazas miatt vagy hasonlók mondok fel, akkor meg az se érdekel, ha nulla vasam van.

ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb. 1 év tartalékkal.

Amúgy hamar el tudnék helyezkedni (főleg januártól májusig, szakmám jellegéből adódóan), de megválogatnám, hova, szóval kell(ene) az az egy év tartalék.)

ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 évre való pénzzel.
ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a munkahelyem, akkor mondanék fel ha valami miatt nem tudnám összeegyeztetni az életem vele, vagy egyáltalán nem kellene dolgoznom utána, ami pár éven belül megoldható is lesz szerintem.
ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!