Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire hiszékenyek...

Tényleg ennyire hiszékenyek az emberek,hogy beszopnak mindent az ECOM tesóknak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kVEZO8H-lGw


Olvasgattam a videó alatti hozzászólásokat és inkább elgondolkodtam,van amelyik fiatal már tanulni sem akar csak milliókat keresni.Szerintem ezek a tartalmak károsak mert annyira mély álomba ringatja az embereket,hogy lassan mindenki elhiszi,hogy mindenki is lehet milliomos és nem nagyon sok mindent kell csinálni érte.



ápr. 1. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos, mivel tizenévesek a nagy része...
ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolam mar ra irok egy konyvet "Hogyan legyel gazdag" cimmel, 6900 Ft, megveszi 1 millio ember maris gazdag lettem
ápr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2# így van, ezek csinálják a "gazdagok"
ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi egyik Fiunk bedőlt ennek a sz@rságnak és most ott akarja hagyni az iskolát!!!! 15 éves!
máj. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/


De csinál is valamit amitől oka lenne otthagyni az iskolát vagy csak a remény,hogy majd én is ilyen pénzes leszek?

máj. 5. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, csak a remény, mert egyáltalán nem tesz érte érdemben semmit. Csak azzal jön folyton, hogy az iskola semmit nem ér, nem kell végzettség és szakképzettség, elég az ilyen hülyeséget követni...

Természetesen semmilyen módon nem engedjük Neki, de hónapok óta hallgatunk mást, csak ezt.

máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/


Igen sajnos sokszor nem hasznos ez a sok mindent tudó ember a neten sokszor inkább káros.Tele van a net,hogyan legyél milliomos emberrel akik isten igazán milliomosak lesznek a többi balektól.Az ecom tesók is nagyon jól tudnak vetíteni anno valahol olvastam,hogy béreltek szép helyen valami nyaralót meg béreltek drága autót mint ahogy sokan is teszik és ezzel tévesztik meg a többi embert.Annyi csaló hemzseg itt az interneten,hogy az valami durva és sokszor még ők vannak felháborodva ha az ember be mer szólni nekik.Mikor indult az internet még jó volt rajta minden de ez a sok szar ellepte teljesen,mindenhol okosabbnál okosabb emberek magukat kinevezve önértékelési,vagy egészségi tanácsadónak meg befektetés szakértőnek meg sorolhatnám napestig.Az internet az új melegágya a szemfényvesztő csalóknak.

máj. 6. 00:15
 8/8 A kérdező kommentje:

6/


Amúgy az igaz,hogy munkából ritkán gazdagszik meg az ember de ha egy megfelelő anyagi szintet eltud érni és nem hagyja,hogy a fogyasztói társadalom maga alá tiporja akkor egy aránylag jó életet el lehet érni.Egyébként van egy ismerősöm aki igaz nem ilyen videókat nézett de kijárta a nyolcat elkezdte a szakmunkást mint szoba festő de kb másfél évig járt aztán otthagyta utána elment dolgozni viszont sose bírta sokáig egy helyen hol itt hol ott dolgozott aztán pár éve kiment külföldre dolgozni nem kiköltözött csak szokásos pár hónapra vagy 1 évre mert sehol nem bírja sokáig.Látszólag jól keres bár minden pénzét elcsinálja szegénykém kicsit buta is szóval azokkal a munkákkal amiket dolgozott én nem irigylem tőle a magyarországinál magasabb fizetést.Na de a lényeg ő mondta nekem,hogy minek tanulni hisz csak ki mész külföldre és sokat keresel,erre mondtam én neki,hogy értelek én de nem mindegy mit dolgozol és milyen nehezen szerzed meg azt a pénzt mert ha valami képesítése van kaphat jó munkát is.Teszem hozzá nemrég megint ment volna külföldre dolgozni ki is ment de a munkaközvetítő aki kiderült csaló volt 500EFt-al húzta le alig bírt hazajönni magyarországra.Ja és elsőre az volt a célja kimegy és összegyűjt egy házra,autóra és jogosítványra de ebből semmi sem lett mert elcsinálja a pénzt.Szóval mond meg a gyereknek ha nem akar ilyen ember lenni inkább tanuljon mert az ecom tesók csak másokon kapaszkodtak fel meg az összes többi szemétláda is 🙂

máj. 6. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!