Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki külföldön kezd új életet,...

Aki külföldön kezd új életet, általában hány éves korig bezárólag teszi?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy a fiatalabbak kalandvágyók, az idősebbek nehezebben mozdulnak. Érdekelnének olyan példák, amikor egy nem éppen fiatalnak sikerült kitelepülni más országba. Vajon max hány éves korig bevállalósak az emberek?
ápr. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Exem szülei 5 évvel a nyugdíjuk előtt kimentek, hogy majd megkapják az ottani nyugdíjat, aztán 5-6 év után vissza is jöttek.
ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagynéném 40 évesen diplomázott és vállalt munkát Brüsszelben. Már 3 éve kint él, a karrierrje felfelé ível és a nyáron pedig összeházasodik egy belga férfival.
ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
19 éves koromban végeztem a sulimban, akkor jöttem ki, most 20 vagyok. Ha csak most végeznék, már nem jönnék ki, túl késő lenne.
ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

50 felett is vannak, bar tény hogy a többség inkabb középkorú.

Mi 30 felett, gyerekekkel koltoztunk.

ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korfüggő, annyi, hogy családostul lehet, hogy kevésbé bevállalós valaki, és jellemzően nem a 20 éveseknél van már 1-2 gyerek. Én most 33 évesen jelentkezgetek külföldi munkákra, család nincs. Apának 40 felett kellett külföldre mennie, mert itthon megszűnt a szakmája kb :DD De a család maradt itthon.
ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm 50 évesen ment ki, szintén olyan céllal, amit 1-es írt.
ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41 évesen mentem ki, mint szakmunkás Hollandiába. 5 éve élek kinnt.
ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtobb ismerosom huszonevesen vagy harmincas evei elejen ment ki. En a huszas eveimben voltam mikor kikoltoztem.

Idosebb korban mar az ember nem szivesen kezd uj eletet, ha mar otthon elerte hogy van haza, van jo munkaja, gyerekei vannak, vagy akar mar unokai.


Nekem konnyu volt a dontes mert nem volt vesztenivalom. Nem volt otthon se hazam se jo munkam. Ha lett volna egy jol fizeto stabil munkam vagy vallalkozasom, sajat hazam akkor nem adtam volna fel ezeket hogy kulfoldre koltozzek

ápr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!