Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másokat is irritálnak ezek a...

Másokat is irritálnak ezek a hangok vagy csak engem ?

Figyelt kérdés

Tehát biztos nektek is megvan az amikor az ismerős, haver bárki evés után úgymond szívja a fogait, tehát beleragad a kaja és akkor úgymond cuppog a fogain na értitek... a másik ilyen az a rágócsattogás...


Sokszor elképzeltem már hogy beletaposok a fejébe az illetőnek csak hagyja már abba. Nagyon türelmes ember vagyok amúgy, de ez a két dolog kihozza belőlem az állatot teljesen. És főleg hogy jó hangosan hogy mindenki is hallja fú...


ápr. 2. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Sosem hallottam ilyet. Hogy kell elképzelni? Most megpróbáltam szívni a fogaim, de semmilyen hang nem jött, lehet rosszul csinálom.
ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A férjem rosszul van, ha rágózok. Én meg fel tudok robbanni, amikor horkol :))
ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
1-es: ahhoz kellöen rohadt fogak is kellenek....
ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Vagy amikor turházik egy óriásit evés közben...
ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Engem maga a rágás, csámcsogás is zavar
ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez is, meg a szürcsögés is
ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon is zavar: a családban is van ilyen személy, aki felé már lett ez a téma közölve, de semmi haszna. Inkább egyedül eszek, kolléga és tsi. is csak néznek, hogy nem eszek velük...
ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Azért az sem normális, hogy te ettől ennyire agresszív leszel. Normálisan, kultúráltan is fel lehet hívni az illető figyelmét ezekre.

Ez a többi válaszolónak is szól. Nem kell átmenni begőzölt páviánba.

ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
#8 Hiába szólsz, mivel már több éves szokása, nem fog tudni odafigyelni rá és megváltoztatni. Ahhoz többször kellene rászólni, önmagának meg tudatosan figyelni. Na most ezt nagyon kevesen csinálnák meg csak azért, mert a munkahelyen ez egy embert ennyire zavar...
ápr. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem ezek nem zavarnak. A szürcsölés és csámcsogás annál inkább, de agresszív nem leszek egyiktől sem.
ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!