Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történhet ha befogadok a...

Mi történhet ha befogadok a lakásomba egy hajléktalant?

Figyelt kérdés
Illetve kitehetem e később, mire kell figyelni
ápr. 9. 12:15
1 2
 11/12 Kései Sirató ***** válasza:
94%

Állandóan takaríthatod a hányását, a pisijét, mert maga alá csinál, a hajléktalanok mind alkoholisták, mert csak úgy tudják elviselni a helyzetüket.

Ezenkívül nagy eséllyel meglop, mert nincs veszítenivalója, a börtön nem rossz hely neki, ott legalább kap kaját.

ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer hallottam ilyen esetet (jobbanmondva videóban láttam), de nem emlékszem a részletekre, csak nagy vonalakban. Egy fiatal nő úgy döntött, magahoz vesz egy hajléktalant, ezért a barátai segítségével hazavitt egy nőt, megfürdették, tiszta ruhát kapott. A nő hálás volt, viszont valószínűleg azért, hogy ne fagyjon szét az utcán, a befogadás előtt ivott és alkoholista lett, ez sok konfliktust jelentett.


Na már most a legtöbb ember akinek az utcán kell élnie, küzd alkoholizmussal. Az alkoholizmus egy családon belül is nagyon nehéz, ahol te pl pelenkás korod ófa ismered az alkoholista rokont, hát még ha csak pár hete ismered az illetőt.


Ha nem is alkoholizmus, ezek az emberek magukra vannak utalva az utcára kerültek , mert nem volt akire támaszkodhatnak, az utcán élnek, ahol ember-embernek farkasa, alig alszanak, mert ha sikerül is nekik, akkor kirabolják őket, stb.

Könnyen kialakulhat náluk kötődési probléma, személyiségzavar, stb.


Emellett sokan küzdenek súlyos fizikai bezegséggel, amit az utcán élés okozott, segítségre szorulnak.


A fent említettek amellett, hogy a mindennapjaikra is kihatással lenne, a veled való kappcsolatra is.


Emellett te fel lennél készülve lelkileg?

ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!