Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mennyi időre van szükség...

Zotya... kérdése:

Kinek mennyi időre van szüksége a reggeli ébresztőtől számítva, hogy indulásra készen álljon a munkába vagy suliba?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 19:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
57%
Úgy egy óra. Ebben bennevan kávékészítés, reggelizés, zuhanyzás és naplóírás.
ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
47%

Régen megvoltam 15 perc alatt ma már nem :D


Nálam eleve van egy ébredési fázis, ami fél-egy óra. Picit visszaszundítok, nézegetem a híreket, átgondolom a napot. Aztán felkelek. Nyilván ez van amikor elmarad, de jól esik.


Maga az ébredés utáni fázis nekem átlag egy óra. Eleve szeretem reggel letudni a nagy dolgomat, majd lezuhanyozok jó hosszan. Hosszú hajam van azt is megmosom, eleve mire megszárítom az is idő.


Plusz van amikor szeretek leülni a gép elé, megreggelizni, inni egy kávét. Melóval én is úgy vagyok, hogy pont leszarom, beérek amikor beérek, inkább csinálom tovább a dolgomat délután.

ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
91%
30-45 perc.
ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
86%
Ha a szükség úgy hozza (6 körül kell indulni), 15 perc. Ha elég 7.45 körül indulni, akkor kb. 45 perc, ebben meleg reggeli elkészítése és nyugis reggelizés is benne van.
ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
36%
Nekem 20 perc aztán rohanok. A környezetem ilyen 1-1,5 órával előtte felkel, lefőzi a kávét, megreggelizik, stb. Én viszont nagy alvó vagyok, van hogy az utcán is alszom. Sötétben nem látszik, viszont ha világos van akkor napszemüveget teszek fel. :)
ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 20 perc elég, lányomnak (gimis) 50 perc kell.
ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 grafno ***** válasza:
36%
Nekem 5perc elég, de 1orat nyomkodon a gépet és iszok pár kávét közben.
ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
45%
1 óra. De ebben van egy kutyasétáltatás és két cigaretta elszívása az erkélyen.
ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
28%
17. [link]
ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
81%
5-10 perc.
ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!