Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem volt bent a kàlyhacső a...

Ferikeke kérdése:

Nem volt bent a kàlyhacső a kàlyhába Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már ment a kályhába a tűz egy tìz percig mikor felkeltem füst szagra.Kinyitottam a szemem és kirohantam a kályhához és hát kiesett a cső a kályhából.


Először ha valaki tudja hogy eshetett ki mondja meg kerem.Es hogy lehet e valami bajom a fusttol?Tegnap este volt.



ápr. 13. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is megesett...Egyszer álmomból riadtam fel éjszaka.Mindent ellepett a füst.Azt hittem kigyulladt az épület.Mikor észrevettem,hogy mi a baj visszatettem a csövet a helyére.Majd kinyitottam minden ablakot,ajtót aztán kint megvártam amíg kiszellőzik a füst.
ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is ugyanezt tettem legalabb nem vagyok egyedul.Igy kicsit megnyugodtam hkgy nen lesz bajom.Koszonom a valaszt.
ápr. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!