Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boxolónők! Ha szember jön...

Boxolónők! Ha szember jön veletek egy agresszív kinézetű, kigyúrt, nagydarab pasas az utcán, akkor megijedtek?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Egyrészt sokkal gyorsabb vagyok. Másrészt a szemet és a heréket nem védi semmi. :)
ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem,élvezem a veszélyt. Keresem az izgalmat. Nem kell privát
ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem írok. De boxolónő vagy?
ápr. 13. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
1#: A here hogyan számít támadási felületnek a boxban?
ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
4, ott nem, de ha meg kell védje magát, könnyű célpont, így értette szerintem.
ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
4-es! Ha jól tudom a kérdésben utca és nem ring szerepel. Az utcán pedig az a szabály, hogy nincs szabály.
ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok boxoló, csak nő, és így sem ijedek meg az agresszív kinézetű, kigyúrt, nagydarab pasasoktól az utcán. Egyrészt a nagy részük teljesen jóindulatú, mint ahogy a legtöbb ember egyébként az :) Másrészt meg Borsodban felnőve megtanultam, hogy tökön, gyomorszájon, vagy állcsúcson kell rúgni az illetőt nagyon gyorsan, mert az ad nekem pár másodpercet, ami épp elég arra, hogy elfussak. Vékony, jókislány kinézetű nő vagyok, többször támadtak már meg, mikor éjszaka mentem haza, még sosem esett komoly bántódásom, és az értékeimet sem vették el, a megrúgom érzékeny ponton-elszaladok mindig bevált.
ápr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
7, téged is lefog pontozni a sok nyomorult.
ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem fogom lepontozni, mivel azon kevés nők egyike aki tudja, hogy mit kell tenni ilyenkor.
ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9, akinek nem inge, de 4en vannak amúgy. 38, 72,73 és egy 74%os.
ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!