Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha társkeresőn alpári szövegek...

Ha társkeresőn alpári szövegeket írok egy nőnek privátba az bűncselekménynek minősül?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 06:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

#6


Már hogy ne lehetne...

Nyilván, ha "véded" magad akkor már nehezebb, de semmiből nem tart megnézni, hogy mikor lett az üzenet elküldve és akkor milyen IP címről naplózott belépést az adott randioldal. Onnan már kb a hatóság röhögve kikéri az adott szolgálgatótól, hogy "ki kapta bérbe" az adott IP címet éppen akkor. Innentől kezdve pedig meg is vagy. Nyilván úgy nem működik, mint a filmekben, hogy pötyörészel otthon és megvan a lakcímed. De ne élj abban a hitben, hogy teljes biztonsággal mocskolódhat bárki a neten.


Egyébként bajod nem eshet kérdező, max tiltanak az oldalról. Jogi következmény akkor lehet, ha feljelentenek. DE ilyen csak akkor történhet, mint amit már páran leírtak.


De attól még nagyon szánalmas dolog.

ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
11-es: a hatóságok teljesen más kategória, mint a "valaki barátja/haverja"
ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

#12


Persze, én csak azt mondtam, hogy bőven lehetséges dolog és az nagyon valótlan, hogy ne lehetne lenyomozni.


Persze az ilyen unoka, haver, informatikus rokon lenyomoz meg feltöri a géped meg a facebook-od és társai azok már első hallásra se állják meg a helyüket.

ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

12-es. Mert egy hatósagi személy senki barátja nem lehet, igaz? Azok olyan ufók, senkivel nem tárgyalnak, meg élik az életüket.

Én írtam azt a választ. Le lehet nyomozni. Ez a tény. Amit te gondolsz erről, az csak nézőpont.

ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy hatósági személynek sem adnak ki adatokat, csak akkor, ha megfelelö bírósági végzés van arról, hogy kiadhatóak.
ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megteheted, hogy bármit gondolj. Jogodban áll.
ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!