Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentős oka van ha valaki...

Jelentős oka van ha valaki nem válaszol?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
igen
ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Micsoda first world problem...
ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig.
ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen. Vagy el sem jut hozzá a leveled, vagy más bontja ki, és törli, vagy tiltóra vagy stikába téve a levelezésébe, vagy más írkál a nevedben amiről szerencsétlen pára nem tud.


Értelmes, egyenes ember reagál normálisan egy levélre. Már ha az a levél nem vulgáris mocsokkal van tele.Még akkor is ha zárja a beszélgetést.

ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5. Az megy egy másik dolog, hogy a más nevében vissza írkáló egy valamiről elfeledkezik: hogy a levélíró ismeri, általában személyesen az írót, és pontosan tudja milyen a stílusa és az összes reakciója. Ezért nem szerencsés ennyire jellemgyenge előadásba bele se kezdeni.
ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ meddig.


Van aki hajnali 5-kor kell, igyekszik h elkészüljön és 7-körl beérjen a munkahelyére, pont nem az üzeneteit fogja olvasgatni....mert inkább eszik fürdik rendbe hozza magát...

Beérve elkezdi a munkát és talán lesz ideje 8 kor válaszolni.


Ez egy példa volt.


Én azt mondom ha valakinek fontos valami fontos egy válasz akkor fel kell HÍVNI! létezik hívás lehetőség is, nem csak üzenet.

ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%

Az attól is függ

Ha egy nőnek írsz és te nem vagy valami jó pali akkor teljesen átlagos hogy nincs kedve válaszolni de mondjuk ha egy barátod nem akar válaszolni hosszú időn keresztül az már érdekesebb

ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Általában ha olvasom és nem reagálok az vagy azért van, mert valamit ír, amit megtárgyaltunk, pl

Barát: akkor ma 12-kor találja a Népligetnél, ne késs.


Vagy amikor variál. Pl

Barát: Ráérsz Kedden a Népligetnél találkozni 12-kor?

Én Igen

Hétfőn újabb üzenet

Barát: Akkor ugye találkozunk a Népligetnél holnap 12-kor?

Én: Persze.

Barát: Akkor biztos jó a Népliget holnap 12-kor, ugye?

Én: Igen.

Barát: de ha nem jó, szólj! Találkozhatunk előbb is vagy később is.


-Minek variálja? Egyszer sem utaltam rá, hogy ne volna jó...

ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

30-as vagyok, szóval nem dobok el mindent, ha megpittyen a telefon. Ha eszek, olvasok, játszok, filmet nézek, lehet, hogy rápillantok, de valószínűbb, hogy nem. Ha mosogatok, takarítok, pakolászok, rá sem nézek, és mire leveszem a gumikesztyűt, elfelejtem, hogy csipogott.


Amúgy meg próbálom limitálni az online töltött időt, így sokszor direkt másik helyiségben hagyom, mint ahol vagyok, hogy ne is csábuljak el.

ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!