Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy ha...

Miért lehet az, hogy ha valamiben jó vagyok, akkor azt a dolgot/dolgokat utálom másra rábízni es inkább megcsinálom én magam?

Figyelt kérdés

Nameg ott van az is, hogy utálom, ha valami nem úgy történik, ahogyan én azt eltervezem, és ha nem úgy történik, akkor elkezdek pánikolni es iszonyatosan fájni a fejem. :D ilyenkor azt gondolom, hogy mindenféleképpen úgy kell történnie, ahogyan én azt akarom és ahogyan nekem jó lenne, mert ha nem úgy volna, akkor az nem jó és ezen is pánikolok és rosszul érzem magam. Egy határig ezt normálisnak tartanám, de az, hogy így reagalom le és ilyen érzéseket vált ez ki belőlem(egy apró dolog is), ez szerintem már nem a normális szint.


Legtöbb esetben egyébként is szeretek irányítani. A másik esetben pedig inkább megfigyelek és tanulok.



ápr. 22. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lehet az, hogy ha valamiben jó vagyok, akkor azt a dolgot/dolgokat utálom másra rábízni es inkább megcsinálom én magam?"


Mert hamarabb végzel, és több időd jut másra, és nem kell kapkodni, ha az a másik elrontja és nem kell az egész napodat arra áldozni, hogy a már elrontott munkát hogy old meg.


A stressz miatt-hormonális-simán fájhat a fejed. Emelkedő kortizol szint.

ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1+ "Legtöbb esetben egyébként is szeretek irányítani. "


Ha már ismered a csapdákat, ügyelsz rá, hogy a többiek ne lépjenek bele, és ne kelljen nekik azon végig menniük, amiken neked kellett egykor, hanem minden kár nélkül érjék el a sikert.

ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*hanem minden kár nélkül érjék el a sikert, és önmaguknak tudják be-miközben a valóságban te álltál mögöttük, te vigyáztál rájuk, hogy ne legyen veszteségük, káruk és problémájuk.
ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*ne legyen veszteségük, káruk és problémájuk.


És együtt örülsz a mások sikerével, mert jó dolog látni ha az a másik ember boldog, örül, ezáltal meghatványozódik a következő feladatnál-de ezt, amiben ekkora sikert ért el, nem fogja elfelejteni, és legközelebb ugyanennél a feladatnál már ösztönből fogja jól csinálni.

ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!