Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a szituációban?

Mit tennél ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

A párommal új városba költöztünk pár éve, mivel a régebbi lakhelyünkön megszűntek a lehetőségek.



Én nagyon utálom ezt a várost ahova költöztünk. A munkahelyem emberileg pocsék, de mást a szakmámban nem kapok, karrier téren jónak számít.

Viszont depressziós vagyok, semmi öröm nincs az életemben, a régi hobbijaim nem kötnek le, csak robotolok, aztán itthon pizsamában kerülöm a házimunkát mert túl fáradt vagyok hozzá.

Pszichológus kezel, gyógyszert is szedtem, de nem használ.


A párom viszont nagyon jól érzi magát itt, itt vannak a barátai, bár a munkahelyét annyira nem szereti, de szociálisan nagyon megtalálta itt magát.



Én évek óta el akarok jönni innét, de tippem nincs hova menjünk.


Igyekszem megtenni mindent, hogy javuljanak a dolgok, de semmi nem használ.



Mi lenne itt a jó megoldás?



Nem akarom a párom kiszakítani innét, de ugyanakkor az én mentális egészségem egyre romlik.


ápr. 22. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lépnék a helyedben, aztán vagy megy veled az illető vagy nem. A te életed ugyan olyan fontos mint a másik embereké és aki egy picit is figyel rád, annak fontos vagy.
ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
1+ És azt is leellenőrizném a helyedbe, hogy nincs-e szerelmi kötés rád rakatva.. mert a tüneteket tökéletesen produkálod-az írásod beszédes.
ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen szerelmi kötés? Úgy érted valami biztosítás?
ápr. 22. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Csak nem Kecskeméten vagy te is?
ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudsz vállalkozni? Mihez értesz, amiből lehetne vállalkozás?

Én, amikor hasonlóan éreztem magam, kiderült, hogy nem a hellyel van a baj. Ha te magad szarul vagy, akkor minden környezetben szarul leszel.

A munkahelyeden kívül mi a gond a jelenlegi hellyel?

ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elmerengenek azon, miert is oda kellett koltozni, ami csak az ipsenek jo, neked nem... ;-)
ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"A munkahelyeden kívül mi a gond a jelenlegi hellyel?"


Szürke, ipari város.

Valahogy az emberek rosszindulatúak itt, egymás után futok bele szemétládákba.

Lakótelepen vagyunk, minden messze van és pocsék a tömegközlekedés. A szabadnapom meg az estém arra megy rá, hogy buszozok munkába-munkából, meg boltba. Autót fenntartani szerintem nem lehetne, nem éri meg. Biciklim van, de ez se minding megoldás.

Mivel minden messze van, ha egy hobbit rendszeresen csinálnék, alig látnám a páromat.

ápr. 22. 15:40
 8/8 A kérdező kommentje:

Vállalkozni nem szeretnék.


Sem a párom, sem én nem ismertük a helyet korábban. Neki kialakult baráti köre, illetve ide költöztek barátai.

ápr. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!