Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam furán,...

Csak én érzem magam furán, amikor egy drogériában sminkeket próbálgatok?

Figyelt kérdés

Tudom, semmi alapja nincs, mert mindenki pont lesz@rja, hogy én mit csinálok, de valahogy feszengve érzem magam, hogy annyi ember előtt válogatok sminket (ez elég hülyén hangzik, de valahogy mindig azt gondolom, hogy random nagyik engem fognak kibeszélni majd...igen, tudom, rossz szokás, nem kell ennyire adni idegenek véleményére, főleg, ha amúgy nagy velószínűséggel pont nem érdekled őket, de nem tudok ellene semmit sem tenni...)


Másnál is van ez?Hogyan győzitek le a rossz érzéseket?



ápr. 22. 16:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Minden üzletben rosszul érzem magam igazából, csak ugye egy drogériában sokáig vagyok, mert teszteltem kell az árnyalatokat, tehát hiába nézem ki online, hogy mit akarok venni, hogy ne kelljen kóborolnom és mindent kipróbálnom, továbbra is sok időt kell eltöltenem az üzletben.
ápr. 22. 16:07
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel egy fülest, az segít ellenni a káoszban.


A teszter arra van, hogy próbálgasd.

Egyszerre 4-5 félénél többre úgyse emlékszel. Ennyit viszonylag gyorsan fel lehet kenni, 2-3 perc alatt.



Aztán úgyis kimész megnézni természetes fényben, hogy milyen.


Az mondjuk más kérdés, hogy legyél óvatos, a korábbi vásárló ki tudja mit csinált a teszterrel, meg milyen egészségügyi baja van.

ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is szarul érezném magam... 42/F
ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha pasi vagy, elhiszem hogy rosszul Vagy
ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, nyugi. Nem csak te vagy ilyen
ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségi érzés.

Ha ettől jobb, elmondom, hogy teli vannak szar termékekkel

ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 De akkor az ember hol vegyen sminktermékeket nem csillagászati áron?
ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mire van szükséged. Az en kedvenc rúzsmárkám a Mac, nem a legolcsóbb, de megveszek 1-2 őt es tart félév, évet.

Szemhéjceruza isadora, mert azt ígéri, hogy vízálló, de könnyen kenődik szét, pont mint a drágább fajta

ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Mac rúzst már régóta szerettem volna kipróbálni, szerintem el is jött a pillanat, ha elfogy a Loreal-om. Rimmel szemceruzát tudom ajánlani, a vízállója nagyon jó.
ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kösz. En a macból kizárólag a matt szériát szeretem, a fényes rúzsok öregítenek es vékonyítják a számat
ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!