Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy viseli ezt a hideg...

Ki hogy viseli ezt a hideg időjárást?

Figyelt kérdés

Két hete újra itt volt a meleg jó idő. De csak azért, hogy megint visszajöjjön ez az undorító hideg. Mire már kezdtem újra jól érezni magam, újra jó volt kedvem, tele voltam energiával, de most megint visszasüllyedtem ebbe a kedvtelenségbe és fáradságba. A házból sincs kedvem kimenni. Fáradt vagyok és levert.

Ti hogy vagytok ezzel? Kinek mi vált be a hideg, szürke idő ellen?



ápr. 22. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma elég nagy örömbe volt részem, úgy hogy tőlem fagyhat is, de 30 fok is jöhet:)
ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem tom, sz@rul. Nekem október óta van szeonális depresszióm, pedig normális esetben csak január-februáfban szokott.
ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Engem is nagyon kellemetlenül érint a helyzet. A hirtelen időjárás változás,- a frontérzékenység, illetve a néha esik, néha nem jelenség. Általában egy jó, forró tea segíteni szokott, de jó, ha van otthon orvosi teakeverék. Nekem nagyon sokat segített. Esetleg mozdulj ki, öltözz fel jó alaposan, próbáld magad kipihenni.

ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
30 fok van az irodában az emeleten, a földszinten a kollégák kb. megfagynak én meg majdnem klímát kapcsolok.
ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól viselem, én a túl meleget viselem rosszul, attól depizek be.
ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is már nagyon elegem van a télből, vagy ez már a tavasz akar lenni???
ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Magyaroszágon nincs hideg, jó idő van. Te hol laksz?
ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Azért egy napon belül is változó. Délben megfagytam, most meg lerohad rólam a kabát.
ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk szinte semmi eső sem esett, inkább szűrt napos az idő, úgyhogy nem szürke, csak hideg. Egy világos pufi télikabátban szebbnek látom a világot. Mondjuk délelőtt az irodában is abban ültem. 27/n
ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez a tél nekem is nehéz volt. Szerintem életemben először voltam depressziós. Én már nagyon szeretném az állandó 25 Celsius fokot.
ápr. 22. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!