Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb 30 évesnek már van...

A legtöbb 30 évesnek már van háza, illetve családja?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem tudom, de azt igen, hogy a párom 34, és még "csak" én vagyok neki. 😄 Együtt gyűjtünk házra (hitelt is veszünk fel, de minél több önerővel), utána jönnek a gyerekek.
ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Haha, nem.



Az ingatlan piac romokban, sokaknak nincs háza, saját tuti nem. Gazdagnak esetleg. Meg aki örökölt. Esetleg hitelre, amit meg ugye tudunk, hogy ugyanúgy tud borulni, kb a banktól bérelsz 30 évig.


Nekem majd akkor lesz, ha beborul az ingatlan piac 🤷🏻‍♀️



A család meg relatív. Gyereket nem akarok. Párom van.

ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
31 éves vagyok nekem van ház és család is a környezetemben hasonló korú embereknél elég vegyes a kép.Van akinek egyik sincs van akinek csak ház/lakás.Persze akad olyan akinek van család és ingatlan is.
ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nincs és pénzem sincs rá a mai gusztustalan ingatlanárak mellett, ebből a szar átlagmagyar fizetésből. Halál ez az ország.


Párommal anyámnál csövezünk, mert az albérletárak is olyanok, hogy rohadtul nem éri meg, mert semmit nem tudnánk félretenni. Pedig aztán nincs nagy igényünk, mert se szórakozni, se utazni nem járunk, max párszor kirándulni, hátizsákban szenyákkal meg ásványvízzel.

Arra spórolunk, hogy legyen annyi önerőnk majd, hogy tudjunk felvenni hitelt és egy falusi kis viskót vegyünk, utána azt újítgatjuk az életünk során.


Gyereket nem akarunk.


30F 25N

ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az országban?


Max szép kis hitellel...

ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Régen is voltak fehér hollók szülői segítség nélkül, ma is vannak.


Nagy áldás-odafentről.

ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Csak itt a gyk-n :D
ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak onnan van, hogy egyke vagyok és örököltem.


Egyébként kb. fene tudja meddig fizethetném a kölcsönt.

ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na én is egyedül egy albérletben, és semmire sem jut. A családommal megromlott a viszonyom, nem beszélek velük
ápr. 22. 17:43
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
7 A fenéket. 28 évesen lett meg az otthonom, férj, gyerek és dübörgött a vállalkozásom. Ha szükséges akkor tudom igazolni. Ha meg nem hiszed, az a te bajod:D Van amit nem lehet letagadni, mert tények maradnak még 28 év után is.
ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!