Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez ugye nem így megy a való...

Ez ugye nem így megy a való életben, mint a sorozatokban?

Figyelt kérdés
Jelenleg a pretty little liars sorozatot nézem. A sorozatok szerintem életszerűbbek a filmeknél sok olyan jelenet van ami a hétköznapi életről szól már már unalmas és bárkivel megtörténhet. De azt veszem észre hogy annyira hamar megcsalják egymást az emberek (már ha a csókot is annak vesszük) komolyan a csaj csak 2 szót beszélt egy idegen pasival és "véletlenül" egymáshoz érnek, és máris smárolnak egyet csak így hirtelen, random. Most ezt így kicsit durván írtam le de nincs sok torzítás benne. És elgondolkodtam hogy - én egyáltalán nem így ismerem a közvetlen környezetemben élő embereket hogy ilyenek lennének, de mi van a bár én nem veszem észre de a felszín alatt ez megy ? Hová lesz a hűség, elfelejti hogy jár valakivel csak éppen volt egy kis teljesen helyrehoz ható vita a párjával és már másnál vigasztalódik? Kicsit olyan mintha állatias ösztönlény lenne mindenki például ebben a sorozatban. Lehet mondani hogy ez csak film, de életszerű és megerősítést várok hogy a való életben ti nem ilyen hozzáállást tapasztaltok ismerőseitek vagy a magatok részéről..? Előre is köszi a válaszokat
ápr. 22. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ismerek olyan férfit, aki arra ment haza hogy nagyba töltik az asszonyt, közbe a kisbaba a szomszéd szobába aludt. Aztán ezek után csinált még egy gyereket ennek a nőnek, de úgy néz ki hogy végül csak szétmennek.
ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem életszerű, ez fikció. Egy sorozatban nem lehet több hétnyi vagy hónapnyi ismerkedési fázist belesűríteni pár jelenetbe, így radikálisan le vannak csökkentve az ilyen nagy távlatú dolgok.
ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Én már nem nézek amerikai sorozatot-évek óta.Csak a szenny, csak a mocsok, a színvonal meg nulla.
ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A való életben az állatorvoshoz nem mehet el a férj a feleség nélkül.

Mert ott pont ilyen dolgoktól fél a nő.

ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatok ha azt mutatnák, hogy ezek 16 évesen átlag életet élnek, az baromi uncsi lenne.



Az átlag 16 évesek nem nagyon randiznak, nem isznak állandóan, nem drogoznak keményen mint a filmekben.



De nyilván ha az Euphoria meg ezek arról szólnának, hogy suli, házi írás, hétvégén meg árut tölt a teszkóban, esetleg valami parkban megisznak fél üveg Bacardi breezert ketten és smárolnak, azt nem lehet eladni.

ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a dolog a való életben, de rohadtul nem ennyire gyakori. Ami pl a Gossip Girlben is ment, hogy a sori végére mindenki dugott mindenkivel, még egymás rokonaival is, de ugyanúgy egy társaság maradtak, hát, ilyenre max 1 vagy 2 példát tudnék, hogy valaki egynél több emberrel dugott a társaságon belül és mégsem hullott ki onnan. Az élet ennél “unalmasabb”, ha szar a kapcsolat, vita van, akkor max hónapokig tartó vergődés van, aminek néha szakítás, néha megjavulás, néha megcsalás a vége, de nem, az emberek nagy része nem megy azonnal mással smárolni, ritkán van kéznél eleve egy olyan személy, akivel lehet azonnal vigasztalódni. A sorozatokban kb minden ellenkező nemű haverságban van szexuális vonzalom, az életben ez nem így van.
ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
erre fogsz ma este masztizni?
ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor megy meg ez a mindenki mindenkivel tema, de jooo. Anno a Melrose Place volt ilyen, mar nem nezek ilyesmit, de megnyugtato, hogy van ami nem valtozik:D
ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb sorozat elrugaszkodik a valóságtól. A legtöbb sorozatban úgy élnek a tinik, mintha a szülők nem is léteznének. Ha otthon is vannak, kb 0%-ban hasonlítanak az igazi szülőkre, a tinik úgy járnak-kelnek, ahogy akarnak, azt csinálnak amit akarnak.

Sokszor előfordul, hogy költözik a család és a tini a barátjahoz megy lakni, hogy ne kelljen elköltöznie. Ne mondjátok nekem hogy egy normális szülő képes lenne lemomdani a gyerekéről, főleg ilyen könnyen és gyorsan. Sőt, hogy a tiniben ez semmi nyomot ne hagyjon utána...

Az meg hogy az iskola bálból, buliból, ebédszünetekből és 5 percig tartó tanórákból áll meg csábított iskolás koromban, hogy én is ott tanuljak, de a valóságban nem ilyen egy gimi.

Ja és nézzétek meg, ezekben a sorozatokban nem olyan mindenki, mint aki ötször bukott?

ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Regen nem volt divat az alszentseg, a valosag photoshopolasa. Az emberek megcsaltak egymast statisztikailag nagy szazalekban. Nem ugy ertem, hogy a tobbseg. De sokan. Netalan epp azert tudtak egyutt maradni, mert megeltek olyan erzeseket, amiknek hianyaban sose allapodtak volna meg.

Most az arcok filterezese mellett divat lett bazi erkolcsosnek is lenni, megkovezni azt, aki nem huseges meg gondolatban sem.

Ennyi.

ápr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!