Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jussak túl az illúzió...

Hogy jussak túl az illúzió hiányán?

Figyelt kérdés
Hónapokig azt éreztem, hogy tetszem egy fiúnak a suliból (évfolyamtárs). Teljesen abban a hitben voltam, hogy küldi a jeleket, mert sokszor találkozott a tekintetünk, már-már feltűnő volt. Ebben a hitben mentem be minden nap az iskolába és alig vártam a szüneteket, hogy végre megint lássam. Nagyon jó érzés volt, hogy én is tetszhetek valakinek. Aztán kiderült, hogy semmilyen jelet nem küldött, egy nagy félreértés volt az egész. Azóta azt érzem, hogy nem vagyok elég, a szépség közelében pedig végképp nem vagyok. Csalódtam, rosszul esik és sokkal jobb volt abban a hitben lenni, hogy lehet, hogy akar valamit, mint ebben a rideg valóságban.

ápr. 22. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kitartás, előfordul az ilyen, még fiatal és naív vagy:)
ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magyar Nep dalok mar itthon nincsenek csak Indiaba es Thaifoldon eneklik. A magyarorszagon ismert dalok eszak szerb idegenek hoztak ide a part ellenorzese utan a zeneszek hegedulik, de csak gonosz enekelgeti.
ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit te stírolsz, és ő ezt megérezve rád néz, és összeakad a tekintetetek, azt még nem jelenti azt, hogy ő stírol téged. Vagy azt sem jelenti, hogy tetszel neki. Ezt kell megtanulni, és ennyike. Nincs itt semmi látnivaló, alaposan túlgondoltad, de tanultál belőle.
ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy én “stíröltem”? Ennyike.
ápr. 24. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt írtad:

"küldi a jeleket, mert sokszor találkozott a tekintetünk, már-már feltűnő volt"

Ahhoz, hogy a fentieket tapasztald, neked is feltűnően kellett nézned, különben észre sem vetted volna, hogy rád néz néha.

ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arról nem hallottál még sose, hogy megérzed, hogy valaki téged néz és emiatt ránézel? Wow!
ápr. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!