Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted külsőtől, témától...

Szerinted külsőtől, témától és rajongástól függetlenül a média alapján melyik férfi és női celeb a legvonzóbb, legkarizmatikusabb beszélgetések során?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, 0, plebsz mindegyik.
ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Férfi: Puzsér Róbert

Nő: Pácz Viktória

ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Többet is lehetne írni, de férfiak közül Ryan Gosling, nők közül Florence Pugh jutott először eszembe.
ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok egy darab celebet kiemelni, mert keveset ismerek és emiatt igazságtalan lenne választani.


Amiről tudok beszélni az az, hogy mi a fontos tuljdonság.


A folyamatosan a mindenbe belekötő embert nem tudom elviselni, úgy érzem, mellette nem lehetek önmagam, inkább azt látom, hogy ő bizonyos emberekkel szeretné magát körbevenni és aki nem olyan mint amilyen az elképzelése, azt átormálja. Ebből kiindulva az ilyen hírességeket sem szeretem.

Nyilván nagyobb nézettséget hoz a negatív kritika, de az is fontos, hogy pontosan mibe kötsz bele, van olyan Youtuber, akit azért nem szeretek, mert konkrétan abba köt bele, hogy egy másik videós a reakcióvideójában milyen testtartással nézi a videót.


A panaszkodás igenis fontos, pont ezért nem is hiszek az energiavámpír kifejezésben, de más az, amikor valakitől már rettegsz, mert minden szavadba támadást lát bele. Az ilyen hírességeket sem szeretem, akik előszeretettel reagálnak a "negatív hozzászólásokra" videókon vagy bejegyzéseken keresztül, nha meg csak egy ártalmatlan érdést tesz fel valaki és támadásnak veszi.


Sokan azt vallják, hogy szeretik azoknak az embereknek a közelségét akikkel ha eltöltöttél 1-2 órát, felöltve érzed magad. Ez nálam is így van.


Ez nem összekeverendő az energiabomba emberekkel. Vannak a tipikus emberek akiket szétvet az energia és borzasztóan terhes, amikor a fölös energiát próbálja ráderőszakolni. Valahogy az ilyen hírességek is irritálnak engem.

ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen celebek vannak? nem követek egyet sem
ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerinted külsőtől, témától és rajongástól függetlenül" - ennyire objektív megítélés nem létezik, hisz _valamiért_ szimpatikus valaki vagy sem.


A másik, hogy pl. a 3-as által írtak szerintem nem celebek, hanem színészek (most azon lehet vitatkozni, hogy az sem normális, ahogy színészekkel, zenészekkel, sportolókkal bánnak), nekem a celeb nagyon mást jelent.


Nem nagyon vagyok egyébként képben, a celebeknél jóval híresebb emberek magánélete sem különösebben érdekel, és magyar és külföldi viszonylatban is max. azokat ismerem névről/arcról, akik _valamit_ azért csináltak, általában "anno domini", főleg a középkorú vagy idősebb korosztályt. Néha belenézek ilyen celebes műsorba, hátha, de egyrészt senkit nem ismerek (úgy értem: oké, tudom ki az az Istenes Bence, műsorvezető, mert a csapból is ő folyik, de ha agyonütnek sem tudom, honnan jött, vmi tehetségkutatóban énekelt vagy máshonnan?), másrészt kb. 5 perc után untat, szóval elkapcsolom és megint csak nem tudom, ki kicsoda a friss húsok közül. :D


A harmadik: nekem tök mást jelent, hogy valaki vonzó és tök mást, hogy valaki karizmatikus, nem feltétlenül van átfedés.

ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!