Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan ismerősötök aki...

Volt olyan ismerősötök aki eltűnt vagy meggyilkolták?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de van egy barátom, akinek a sógornőjét lelőtte a kattos exférje a gyerekei láttára😞
ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy ismerősöm Erdélyben akit az erdőben találtak meg elásva. Az egyik volt osztálytársam anyja is eltűnt nem tudom azóta,hogy mi van vele.
ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
Igen. Egy barátnőm szüleit megölték
ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
#2 első vagyok, akiről írtam nő szintén erdélyi volt…
ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Psycho ***** válasza:
100%

Nekem közvetlen nem. Volt egy fickó itt a városban, aki pár éve "bekattant", megölte a szüleit aztán öngyilkos lett. Ismerek pár ember, aki őt ismerte személyesen.


Nekem olyan ismerősöm (régi csapattársam) volt, aki öngyilkos lett :(

ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerős, csak szomszéd néni.


Éldegélt egyedül az egyszobás lakásában, majd hozzá költözött az alkoholista fia. Már azt sem szerette, mindig panaszkodott szegény. Fiát úgy értsétek, hogy 40-50 éves felnőtt férfi.


Később odaköltözött annak az unokaöccse is, ilyen 20-on éves drogdíler. Onnantól volt minden. Majdnem felgyújtották a házat, rendszeres balhék voltak a ki nem fizetett emberek miatt, stb. Kutyája is volt a srácnak ami széttépett másik kutyát az úton.


Rendőrség eleinte naponta járt ki hozzájuk. Soha nem tettek semmit, de a lakók meg lettek fenyegetve.


A néni nagyon ki volt, mesélte, hogy nem adják oda a gyógyszereit. Volt, hogy kiállt az erkélyre segítségért kiabálni, hogy meg akarják ölni, az utcáról jöttek fel emberek. Akkor a drogdíler gyerek nyitott ajtót és azt mondta, hogy demens a néni.


Végül meg is halt szegény, konkrétan megölték azzal, hogy nem kapta meg a gyógyszereit. Mindenki tudott róla, de nem tudtunk semmit tenni, hiába hívtunk rendőrt. Mocsok egy történet.

ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Távoli ismerősöm volt a Dagesztánban eltűnt biológus srác.
ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány barátomat még általános iskolából ismertem aztán utána is, megkéselték féltékenységből
ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Katona Dius ***** válasza:
100%
Apunak volt egy fiatalkori barátja, tinédzserként, illetve fiatal felnőttként sokat lógtak együtt egy kisebb társaságban. Nem sokkal azután kopott el a csapat, hogy megszülettem. Sokaknak családja lett, indenki a sajátjával foglalkozott. Ez a bizonyos fickó nem alapított családot, megmaradt iszákos bulis csávónak. Jó fej volt egyébként, még kicsiként párszor találkoztam vele, akkor mindig normális volt. De nagyon szeretett eljárni bulizni. Az egyik ilyen bulizánn után nem ment haza. Ennek jó 20 éve. Azóta se tudni róla semmit. Amíg még éltek a szülei, apu egyszer-kétszer beszélt velük, de teljesen felszívódott a fickó. Nem tudni, hogy megölték valahol és elkaparták, vagy nagy alkoholmámorában beleesett a folyóba...
ápr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!