Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsán érzem magam a bőrömben...

Furcsán érzem magam a bőrömben, nem csak én vagyok ezzel ebben a korban?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok és tudom, hogy ebben az időszakban nehéz elfogadnia az ember magát, de az én esetemben én nagyon nagyon ritkán kapom meg, hogy "jól nézel ki" vagy hasonló, nem kapok dicsérő szavakat, anyukámtól szoktam kérdezni, hogy jól áll-e a smink amit csináltam magamnak, hogy szebbnek érezzem magam, de ő csak rám néz és ennyit mond, hogy "igen" úgy semmilyen... aztán bemegyek és változtatok valamit, mondja, hogy na így jobb... nem tudom, miért nem merik elmondani az emberek hogyha valami valakin nem áll jól? vagy valami sok? sokat segítene mindenkin, főleg egy tinin, hogyha elmondja valaki, hogy ez a szín jól áll neki, többször hordja.

Én nekem tetszik ahogyan kinézek, de eddigi pasijaim mindig megcsaltak és mikor megmutattam a barátaimnak vagy anyukámnak, hogy "vele csalt meg" akkor mindig azt mondják, jogy "waoo de szép", ami jó meg minden... csak nekem nem esik jól, ez azt bizonyítja, hogy én nem érdemlek már meg lassan semmit.

Nagy az orrom, mármint szélesebb és nagyok a szemeim, a szám olyan... közepes méret és barna haj, barna szem... vékony vagyok és mindent elértem 17 évesen, hogy a maxot hozzam ki magamból, új haj, ügyeltem végre a bőrömre, a szemöldökömre, mindenre, hogy kicsit foglalkozzak magammal, mert kicsit nyugodt akartam lenni, de most, hogy foglalkozok magammal kevesebbszer mondják, hogy szép vagyok mint amikor nem foglalkoztam magammal, amikor nem foglalkoztam magammal konkrétan a fiúk is többen voltak az életemben és írtak nekem, most meg mintha ellennék tűnve... fogalmam sincs.

Nem akarok úgy tűnni, hogy fiú figyelemre vágynék csak... nem is tudom hogyan mondjam, mindenkitől azt hallom, hogy annyi srác írt rá meg ilyenek, rám meg senki, hiába foglalkozok már magammal, senki sincs.

Gondolkodtam, hogy megint menjek vissza trehányba? De aztán gondolom nem bírnám megint azt a részt újból.


Légyszives ne bántsatok ezzel, csak kipanaszkodni akartam magam és jól esett, másképp ha valaki ezen átment akkor neki végül hogyan sikerült átvészelnie ezt az egészet?



ápr. 25. 21:55
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ne menjél trehànyba.


Csak szard le ezeket a sràcokat.

ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!