Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklődik irántam...

Miért nem érdeklődik irántam senki?

Figyelt kérdés

Szép vagyok, de még soha egy fiú sem kérte el sem a nevem, sem a számom, se semmim. Még soha nem volt barátom, és ahogy látom, nem is lesz...

Kezdjük ott, hogy én szépnek látom magam (...és családon kívüliek többen mondták is, hogy szép vagyok), magabiztos is vagyok. Az iskolában sok barátom van, beszélek is rendesen. Fiúkkal is jóban vagyok, ők is a barátaim. És mégis, romantikusan még egyikük sem közeledett (ami egyébként nem is baj), de más fiú sem. Soha. Az emberek általában megnéznek, bámulnak, végigjáratják rajtam a tekintetüket (néha már zavaró arckifejezéssel, túl sokszor), de ennyi.


Igazából ennyi lennék én? Egy ember az utcán, akit megbámulnak, aztán továbbmennek, és soha nem látnak többé? Miért nem érdeklődik irántam a másik nem? Szomorú látni, hogy a környezetemben mindenkinek pasija lesz, csak én maradok szingli.


16/L



ápr. 27. 20:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%

19/l ugyanebben az helyzetben vagyok akkor gondolj bele milyen neked látni azt hogy másnak már 15 évesen gyereke van xD

Viccet félre téve szerintem nem kell erőltetni a dolgok majd jön a szerelem amikor eljön az ideje

ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy nem vagy elég ribbbancos, a fiúk többsége pedig könnyű prédát keres ebben a korban. Persze nem mindenki, de…
ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még kérdező, a korodbeli fiúk többsége még félénk, szerencsétlen, nem mernek kezdeményezni. Ha nagyon hiányzik kezdeményezz te valamelyik szimpatikus srácnál, egyébként meg várj pár éget és megjön a srácok bátorsága ia.
ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Én meg hiába érdeklődnék nálatok lányok, tuti elhajtanátok, mert idősebb vagyok nálatok… :(
ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

A szép fogalma relatív. Mindig azt kérdezem mi a szép? Mi a rút? Ki a tré? Ki az úr? Számít minek tartod éned meg hogy ki vagy amúgy? Netán maradt még fül az embereknek panaszára? Szükséges rosszak a vörös meg a narancssárga... De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem eljön az ideje hogy párkapcsolatod lesz csak hidd el hogy nem mernek az emberek manapság nyitni. Vagy csak nagyon kevesen. Lehet éppen most is bejössz egy srácnak csak éppen nem mer megszólítani vagy fél a visszautasítástól. Bármi lehet... Sokszor nem látjuk hol futnak össze a szálak. Ki mit gondol...

Fura egy világban élünk, mindenki elvan a maga világába és nem merjük kimondani azt amit szeretnénk... Én is ilyen visszahúzódó idióta vagyok férfi létemre. Pedig lenne olyan aki tetszik de hát ilyen vagyok. Más megindul míg én "integetek" kint a peronról...


Leszünk barátok?

ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy ilyen haver vibe-ot van, és ezért inkább haverkodnak veled. Fiús dolgokat szoktál csinálni?
ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Túlértékelik a párkapcsolatokat a mai világban. Úgy tálalják, mintha az oldaná meg az összes gondod, és csak az adna kellő önbecsülést, hogy pasid van.

A minőségre kéne fektetni a hangsúlyt, nem arra, hogy van-e vagy nincs.

Nem vagy alsóbbrendű csak azért, mert szingli vagy.

Hidd el, sokkal jobb szinglinek lenni, mint egy bántalmazó párkapcsolatban őrlődni hosszú évekig. Vagy bedőlni száz komolytalan bolondnak, utána meg a hajadat tépni.

ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a korban a fiúk még szerencsétlen kis málészájúak.

Ha tényleg szép vagy, lehet, hogy azt hiszik, hogy már rég csapja a szelet neked valaki, így nem mernek megközelíteni.

A random szám elkérés meg már vagy 10 éve nem divat.

Ahogyan az sem, hogy idegen srácok random leszólítanak az utcán komoly szándékkal. 😂

ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezen ne aggódj még bőven van időd.


Lehetnek éretlenek, vagy kevésnek érzik magukat.


Későbbiekben pár év múlva már akár az is lehet, hogy te sem csinálsz mindent jól.

ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

:) A történetedet olvasva ez a dal jutott az eszembe.

https://www.youtube.com/watch?v=DkYuM_r8cKQ

Ha nem érted a szövegét, kapcsold be a feliratot, és állítsd be a magyar nyelvet az automatikus fordításban. Nagyon illik rád. :)


Amúgy meg én is csak azt mondom, hogy türelem, nem kell siettetni a dolgot, eljön az ideje.

Ha görcsösen sürgeted a dolgot, akkor abból nem lesz köszönet. Addig, ameddig nincs, keress hobbit, tűzz ki célokat, tegyél annak megvalósításáért, azzal is növeled az önbecsülésed, önbizalmad, jobb lesz a kisugárzásod.

És ne tekintsd magad árúcikknek, hogy még mindig nem vettek meg. Majd összejön.

Lehet, hogy pont valami hobbi kapcsán, vagy valami hülye véletlen folytán. Persze ha csak iskola és lakás között ingázol, és út közben is belebujsz a mobilodba, akkor kevesebb az esély, hiszen az egy elég visszatartó dolog: mobilozó embert nem illik zavarni. Tehát inkább szemkontaktot keress, és inkább könyv legyen nálad ha nem is olvasod folyamatosan...

De nem csak a buszon találhat rád a szerelem, menj önismereti csoportokba, társas kirándulásokra, ahol nem kényszeredetten lehet ismerkedni... egy rakás lehetőséged van.

ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!