Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szereti a Dragon Ball Z-t?

Ki szereti a Dragon Ball Z-t?

Figyelt kérdés
Örülnétek ha újra adnák?

ápr. 29. 18:20
1 2
 11/19 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Amúgy szeretem, csak lenne hozzá normális felirat, vagy szinkron.
máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9: Pontosan full alja hülyeség így egybemosva leszólni... A Narutót részesítem előnyben és papírom van magas intelligenciáról. Te mit tudsz ezzel kezdeni vagy felmutatni? Ez a saját hülyeséged és magadat szóltad le.
máj. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
ma 09:22 Neked az valo , azt nezzed. Mit tudok felmutatni? Azt , hogy mar huszonevesen vettem sajat lakast es ezt mind ugy, hogy alig jartam iskolaba es amelkul , hogy szidnam ezt az orszagot mint itt egyesek es azon sivalkodnek , h jaj lulfoldre kell menni mert 30 eves vagyok es albiban lakom es azt is anyamek fizetik jaj jaj!!!
máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezzel pontosan semmit nem mutattál és nem tárgyilagosan válaszoltál! :D :D :D Jár a kinevetés. Ennyit erről itt mindenki előtt.
máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Eléggé probléma, hogy a sajátos szerencséd mellett így lenézel másokat és nem vagy képben az ország helyzetével. Csak magad ellen beszéltél és észre sem vetted magadat, de ez már nem ide tartozik.
máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

10: Új magyar szinkronnal viszont az a probléma, hogy Lippa Laci nélkül nem lenne olyan jó. :/ Francia változat ellenére nem volt nagyon gáz, csak helyenként. A Z-t már nem is nagyon cenzúrázták a franciák, ott feladták, és sok ország TV-adója okozott gondot magának. Nem csak nálunk volt botrány, bár nálunk volt a leginkább eltúlzott.


"Az összetett képhez tudni érdemes egyébként, hogy más európai országokban is okozott gondot a sorozat. A német RTL II például az első Dragon Ball után már japán változatot rendelt a Z-ből és saját cenzúrázással szintén ugyanolyan délutáni időpontban vetítette, amit a luxemburgi médiahatóság sem tudott tolerálni. Németországban másik TV-csatorna átvette a sorozatot és így az vetítette végig késő esténként. Egyéb országok a Z-ből szintén japán változatot szereztek és gondba kerültek vele, illetve az aktuális időszaktól kezdve animéket sok esetben pont németek árultak tovább saját szövegkönyvvel."

máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 12:26 A cenzurazas annyiban volt jo, h mikor vagatlanul lattam akkor hiaba lattam mar azt a reszt 30x az uj jelenetek nagyon is feldobtak. Peldaul amikor SonGoku ki lotte a Majom Vegita szemet. Az szuper volt.

Ez Anime volt es nem mese. Este kellett volna adjak! Egy gyerek ha gyilkolni fog vagy egyeb bunt elkovetni azt nem egy mese miatt fogja tenni! Ugy tudom A Zorbannak is benne volt a keze, hogy le vegyek musorrol!

máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban nagyon szerettem
máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én is szeretem
máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!