Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írjak neki születésnapjára?...

Írjak neki születésnapjára? Szép gesztus lenne?

Figyelt kérdés
Van egy illető akit szeptemberben ismertem meg, később azt állította hogy bunkó vagyok, januárban beszéltem vele elmondta hogy hogy bunkó vagyok, bár én nem éreztem annak magam (és szerintem nem is voltam az), de bocsánatot kértem tőle és elbeszélgetünk. A beszélgetés végén elmondta hogy jó volt velem beszélni, de azóta nem beszéltem vele csak néha ha látjuk egymást köszön én meg természetesen visszaköszönök neki. Vasárnap lesz a születésnapja, szép gesztus lenne ha írnék neki?

máj. 10. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Én nem írnák.
máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Miért nem?
máj. 10. 20:58
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ha írnék neki a hozzáállása is jobb lenne felém ha nem is nagyon de egy kicsit igen.
máj. 10. 20:59
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Jó ötlet szerintem. Kellenek a barátok, jó ismerősök az életben.
máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írsz neki bunkó vagy.
máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress inkább más barátot. Már a bocsánatkérés is ciki volt, mivel ő sértett meg téged. Azóta épp csak köszöntök egymásnak. Nincs értelme erőltetni ezt a "kapcsolatot".
máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem köszönteném fel! Ha tavaly ismerted meg akkor pl szilveszterkor kívánt Buék-ot? Vagy bármikor gondolt azóta rád, és keresett? Gondolom nem, akkor meg minek? Én a volt szerelmemet is még jó 2 évig mindig megköszöntöttem,de ő ezt nem viszonozta, pedig havonta szoktunk beszélni. Most volt 4.-én a szülinapja, de nem írtam neki, mert ha ő nem,akkor én minek?
máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy boldog születésnapot még nem a durva kategória. Kb 80-at kapok a Fb ismerősöktől, arra gondolnék, hogy kijelezte neked a Face és írtál.
máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit viszont javaslok, hogy ne azért tegyél valamit, hogy megkedveljen.

Ez még egy kicsit hülyén is hangzik, mert felköszönteni kedvességből köszöntünk fel valaki és nem azért, hogy jobban szeressen, vagy végre tiszteljen minket.

máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8 igazából láttam hogy a Facebook bedobta közeli születésnapokhoz hogy 12-én lesz a születésnapja.

Egyébként jobban belegondolva egyetértek a #6 és a #7-es válaszával.

#5 nem feltétlenül bunkóság hisz ismerősöm csak és nem a barátom vagy családtagom hogy muszáj legyen hogy felköszöntsem.

máj. 10. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!