Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket az...

Aki nem akar gyereket az miért nem akar?

Figyelt kérdés
azt mondják egy gyerek az áldás
máj. 10. 21:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
80%

Vagy épp átok, ha tartós beteg.


Én még nem döntöttem el, hogy szeretnék-e, de olyan helyen dolgozom, ahol vannak nagyon beteg gyerekek és borzasztó látni a szülőket, ahogy szenvednek 🥺

Ez még nem segíti a gyerekvállalási kedvemet, ami egyébként is gyenge.

máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
89%
Van gyerekem, DE úgy érzem válaszolhatok erre a kérdésre. Most hogy már van, olyan nagyon szeretem, hogy fáj ha neki nem jó és nem tudom hogy milyen világ/sors vár rá, ami kicsit elszomorít. Talán ez az egy ami miatt nem akarnék.
máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:

"egyébként is gyenge."


Miért gyenge?

máj. 10. 21:35
 4/82 A kérdező kommentje:

2-es


"milyen világ/sors vár rá"


Na már megint a fidesz

máj. 10. 21:36
 5/82 Metionin ***** válasza:
89%
Amiért valaki nem akar orvos lenni vagy nem akar lovat tartani vagy Szibériában lakni. Nem tenné boldoggá, nem az ő életútja a szülőség. Egy gyerek óriási szívás, csak annak szabad vállalni, aki nagyon-nagyon akarja.
máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
91%

Aki AKAR gyereket, annak áldás, aki NEM AKAR, annak átok vagy még rosszabb.


Rengetegen NEM akarnak gyereket, ennek igen sok, különbözö oka lehet/van, de egy biztos, ez mindenkinek magánügye, senkinek semmi köze hozzá, miért döntött így!

máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
92%
4, megvan a véleményem a kormányról, de ezt most 100%-ig kormánytól függetlenül írtam.
máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudsz mondani egy normális és igaz érvet, ami miatt kérdezed, akkor megmondom, hogy én miért nem akarok.
máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
87%

Nem akartam, mert tudtam, hogy nem nekem való. Nem szeretem a gyerekeket, zavarnak, nem szeretek másért felelősséget vállani, lusta és önző vagyok.

Végül lett gyerekem, mert nem hatott az esemény utáni, de ez az egész sokkal rosszabb, mint ahogy elképzeltem!

máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem akartam és nem is akarok.

38 éve így van.


Sokan úgy beszélnek erről mintha kötelező lenne.


Idegesítenek, zavarnak, nincs kedvem se beszélni velük se játszani ésatöbbi.


1-2 órát elviselem ha rokon de örülök mikor elmegy

máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!