Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gonosz emberek tudják...

A gonosz emberek tudják magukról, hogy gonoszak?

Figyelt kérdés
máj. 11. 13:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
100%
Szerintem tudják. Ha nem is tudatosan, de tudattalanul érzik azért.
máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Általában tudatosan is.
máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Szerintem jónak gondolják magukat és teljesen jogosnak gondolják a gonoszkodásaikat. Van itt valaki a kommentelők közül aki gonosznak érzi magát?
máj. 11. 14:10
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Én teljes mértékben tisztában vagyok vele
máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%
A pszichopaták nem tudják szerintem. Mert eleve nincs lelkiismeretfurdallásuk. De szerintem akik tudják azokat meg nem érdekli, egyesek részéről nem tudatos viselkedés.
máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Éjjeli féreg te miket szoktál csinálni amiből tudod, hogy gonosz vagy? Ez nagyon érdekes
máj. 11. 14:28
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Általában megindokolja magának a dolgot valahogy.


Senki nem úgy gondolkozik, hogy most jó gonosz leszek.


Hanem "nekem ez jár", "nem az én problémám te hogy érzel", "sok rossz dolog ért az életben, nekem jmis sz@r, másnak is az lesz, ilyen a világ", "nincs más lehetőség", "ez a kisebbik rossz", "az XY emberek megérdemlik mert Z dolgot tettek".



Vagy ami a leggyakoribb, hogy nem is gondol bele, mert el van foglalva a saját kis világával.

máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom hogy sokan gonosznak gondolnának ha tudnák hogyan gondolkodok, de magamat nem érzem annak. Senki nem akar "gonosz" lenni a saját szemében, mindenki a saját igazának akar élni.
máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes kérdés. Szerintem van mindkettőből bőven
máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!