Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom fizikailag...

Lehet valami bajom fizikailag ha ra vagyok szokva a xanaxra de hirtelen abbahagyom?

Figyelt kérdés

Ha nem veszem be faj a mellkasom alig birok levegot venni a tudombe.

De lehet valami bajom?

Mert kibirnam ezt a levegos dolgot csak felek..


máj. 11. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Éberebb türelmetlenebb leszel picit. Legyen ott vki amit ölelgetsz,ember vagy állat vagy fa. Sokkal erősebb anyagról szoktam le. Kibirtam. Neked ndm lesz olyan kellemetlen. Megére. Azóta jól vagyok. Más bem fogja látni rajtad.
máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem szoksz le folyamatosan?
máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Folyamatosan nem menne.

Nekem az kell hogy egyszercsak azt mondom hogy nem es onnantol semmi.

Csak felek hogy nehogy szivrohamot kapjak vagy ilyesmi mert tenyleg nagyon faj a mellkasom vagy a szivem vagy nem tudom. Nem is merek ennek utana olvasgatni.

máj. 12. 00:29
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Mennyit szedsz belőle?
máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Csak elvonási tünetek
máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd abba akkor most. Nem lesz semmi bajod. Ezek csak elvonàsi tünetek. Attól lesz bajod,ha tovább szeded.
máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem mindenképp konzultálj a pszivhiátereddel.


Amimor én szedtem gyógyszert és úgy latta a pszichiáter, hogy leállhatok, akkor csökkentette az adagot. Előírta, hogy mindig mennyivel kevesebbet vehetek be, 3 hónap múlva konzultáltunk, látta hogy minden ok, csökkentett még egy kicsit, odáig amig ténylegesen nem kellett bevennem a gyógyszert, utána volt 1-2 kontrol aztan hivatalosan is ki lett jelentve, hogy le lettem állítva.

máj. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha hosszabb ideje szeded akkor mindenképpen lesznek elvonási tünetek, bár én pont a Xanaxot elég gyorsan le tudtam tenni, másféle gyógyszernél viszont azt hittem elpusztulok olyan gyötrő fejfájásaim, rosszulléteim, alvási zavaraim stb. voltak.

Orvossal mindenképpen beszélj előtte, és fokozatosan tedd le, ne egyik napról a másikra.

máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Miből gondolod, hogy fokozatosan nem tudnád letenni, hirtelen abbahagyni meg igen?
máj. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
9, mert aki gyógyszerezés alatt van vagy csak siman más mentális állapotban, annak vannak érdekes elképzelései, hogy neki valamit valahogy kell csinálni, másképp nem vagy ő valamire képes, stb.
máj. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!