Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene rávennem...

Hogyan kellene rávennem magam, hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés

Szüleimmel lakok, 27 éves vagyok. Az a baj, hogy kényelmes minden van itt boltba se járok takarítok csak ha nem előz be Anya. Szóval iszonyatosan jó!!

Ám néha vannak már összeszólalkozások és a munkahelyemet is unom tehát adott az alkalom, hogy elköltözzek. Külföldre mennék, de nem beszélek idegen nyelvet, fővárosba nem mennék mert én ilyen lassú ember vagyok ott meg minden pörög. Munkahely lenne mert csak simán átkérem magam, állami cég így pár hét alatt megvan. Csak ugye, albérlet, kiadások és ott lennék, hogy egyedül felesleges, kapcsolatot nem szeretnék mert lassúságom mellé unalom is jár meg lustaság , így ignorálom, nekem a munkám az életem, szeretem, jó pörögni rajta, elörébb nem visz, de legalább jó érzés valamivel lekötni magam csak így unalmas máshol is tudnám ugyan ezt csinálni itt elismerés nincs, nem is kell.



máj. 12. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Elég rossz, így ömlesztve minden. Kiesik a szemem ahogy olvastam

Nem aludtam péntek óta.

máj. 12. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lusta vagy,ezen kell változtatni.
máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Én ölni tudnék, hogy "mama hoteles" lehessek. Annál nincs jobb. Annál pedig nincs rosszabb, mikor megkapod a fizetésed, aztán azzal a lendülettel a felét már utalhatod is tovább a tulajnak.
máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyedüli költözés ellenérzését megértem, egy ideig részben én is ezért nem költöztem el, nem volt kivel, nem akartam, részben talán én is lusta voltam így-úgy. Most már főzök magamra és egyedül üdülök, de közben pont ide költözött párom.
máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan kellene rávennem magam ...?"

Nem kell. Majd eljön az idő, amikor tényleg fogod akarni. Lehet, hogy nem is sokára.

máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!