Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégiumi zuhanytálca egy...

Kollégiumi zuhanytálca egy kicsit rozsdás. Fognak érte szólni kiköltözéskor?

Figyelt kérdés
Egyetemi kolesz, amikor beköltöztem a zuhanytálca alján egy kicsit rozsdás volt, de csak néhány pötty. Azóta viszont ezek nagyobbak lettek, de ha összeilleszteném őket, akkor is csak kb. 2 körömnyi rozsdás rész lenne. Ezért fognak szólni? Ha, igen mit lehet még tenni a rozsda ellen?

máj. 12. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a te dolgod, ez gyakorlatilag egy szálloda (diáxállás,hotel), nem te vagy a személyzet, a gondnok, a karbantartó, a felújító szakember, a "szálloda" tulajdonosa. Majd, ha valami nem jó, a tulaj megcsináltatja abból a lakbérből, amit fizetsz te, meg a diáktársaid.
máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy te is jelezhetsz nekik,ha látsz valami hibát,nehogy megsérülj,vagy valaki más megsérüljön. És akko gondolom, megcsinálják. Neked se kellett volna elviselni a rozsdát.
máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha kerámia, akkor van kerámia festék, egy kicsit odacseppentesz. Obiban láttam kis tubusban, nem kell egy egész bödönt venni
máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, ez természetes avulás.

Ha szét lenne verve, azért szólnának.

máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!