Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma majdnem megtámadt egy...

Ma majdnem megtámadt egy elmebeteg mit lehet ilyenkor csinálni?24L

Figyelt kérdés

Egy olyan helyen vartam a buszt ami a semmi kozepen van, még elszaladni sem tudtam volna sehova elole ha megtamad..

Megallt biciklivel es undorito dolgokat mondott nekem, aztan kozelebb is jott, nagyon felelmetes volt es hanyingerem lett. Azt se tudtam mit reagaljak vagy mondjak e valamit de hirtelen mondtam neki hogy takarodj mar innen erre azt mondta "miert mit teszel?"

Es tovabb folytatta még csunyabbakat mondott.

Ott volt egy asszony is a gyerekevel lattam rajta hogy még o is felt pedig nem is neki beszelt akkor gondolhatjatok en hogyan ereztem magam ha mar o is felt.

Nagyon felemetes volt az egesz aztan a no elment a busszal ami jott, a fiu ott maradt azt hittem szivrohamot kapok nagyon feltem.

Elindultam onnan nehogy nekem jojjon aztan elment biciklivel..

Jezusom eletemben nem volt velem ilyen, mit kell csinalni ilyen helyzetben?

Nem is tudom mi lett volna ha ez az egesz ejszaka tortenik.

Még most sem nyugodtam meg teljesen pedig delelott volt.


máj. 14. 15:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondott undorito primitiv stilusban hogy mit fog csinalni velem meg fenyegetett is. Mint egy horror film olyan volt
máj. 14. 15:35
 2/10 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam volt mar velem ilyen hogy kovetett egy fiu es mondott dolgokat de az nem volt durva tele volt az utca es latszott rajta hogy semmit nem merne tenni.
máj. 14. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ideje találni valami önvédelmi tanfolyamot + paprikaspray-t beszerezni valahonnan.
máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Tenyleg jo onvedelmet tanulni. Amugy szanalmas az a no hogy nem segitett. En is no vagyok,kisse ferfi ellenes(mint pl a kerdesedben emlitett pasas),tuti kiallok erted!
máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehet be volt állva 1000-el, így azt sem tudta, hol van, DE ez nem mentség részéről. Önvédelem, paprikaspray, személyi riasztó, szituációs gyakorlatok tanulása, hogy ne blokkolj ilyen helyzetekben le fontos lenne.

Egy magabiztosabb személy egyéniségétől tanulni.

máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Van kifejezetten nők számára is önvédelem, érdemes utánanézni.

A paprikaspray meg szintén nagyon hasznos.

máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szikszai.B ***** válasza:
56%
Gázpisztoly (nem tudom, legális-e), paprikaspray, ilyesmiknek járj utána.
máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gàzpisztoly legàlis. Kb 30-50 egy revolver, plusz 10-ből megvan a műszaki vizsgàja és ha nincs priusza a kérdezőnek akkor a tartàsi engedély amivel rejtve hordhatja.


A kérdés hogy mennyit ér valójàban. Fegyverviselési elv hogy csak akkor ràntsuk elő ha hasznàlni is akarjuk. Blöffölni kétélű kard. A gàzpisztoly megàllítóereje meg kérdéses. Egy ilyen szituàcióban elég lenne, de egy komolyabb tàmadàs esetén kevésbé. Talàn paprikaspray is jobb nàla. Hatàsa hasonló, azonnal hat, nem kell papírmunka hozzà, olcsó és kissebb.

máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A te esetedben én felszalltam volna arra a buszra lehet, hogy akkoris, ha nem arra megy ami nekem jó, mert akkor már ott a nő, a gyerek, lehet van kamera is, meg ott a busz sofőr, ha fel is száll. De nem szállt volna, hiszen ott a bicikli, plusz ezeknek csak addig nagy a szája, amíg nincs ott egy másik férfi aki ráadásul mubkaidőben van, munka közegben, tehát nem sz*hatja le, hogy mi történik a buszon, és nem egy random idegen pasi aki esetleg a távolból lát valamit, de tovább megy. Meg ha pl lett volna ott egy másik férfi, lehet el sem meri kezdeni, a legtöbben szerintem segítettek volna. Van aki nem.... Egyet értek valamelyest azzal a hozzá szólóval, hogy én viszonylag apró nőként is oda mentem volna segíteni, még ha félek is. Az mondjuk egy enyhítő körülmény, hogy gondolom féltette a kis gyerekét is ettől a férfitól... De akkoris. Nőként mondom, ha gyanús alakot látsz, ne nézz a szemébe, ha magyaráz csinálj úgy mintha nem hallanád, füles pl jó ha rajtad van, ha úgy érzed egyedül vagy érdemes olyan helyre menni gyanútlanul ahol legalább már 1-2 ember van, sokszor ez már elég ahhoz, hogy hozzád se merjen szólni, de ha mégis akkor már lesz aki be tud szállni a szituba.
máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 ha lenne gyerekem,akkor is segitenék a másik embernek,mert szembe is köpném magam ha esetleg valaki miattam meghalna akár,vagy súlyosan megsérülne,mert én gyáva voltam.
máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!