Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább egybeesé...

Mi volt a legfurcsább egybeesés, amit átéltél?

Figyelt kérdés

máj. 14. 19:59
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam, hogy a botanikus kertben egy bizonyos fa alatt a padon pizzázunk az egyik barátommal aki csoporttársam is volt. Erről 2 óra között eszembe jutott, hogy oda fogok menni tanulni, erre az a barátom pont ott volt a padon és közölte, hogy milyen fura, azt álmodta hogy itt ültünk a padon és én mondtam, hogy mennyire betolnék egy pizzát.
máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmok valamilyen mértékben megvalósultak többször.

1* mentünk autóval egy helyre, követtek a rokonok minket: mi gyorsabbak voltunk, megálltunk tankolni és ők is megjelentek ott.

máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én, kiabálva a szomszéd szobából a konyhába: Mama! Hány óra van?

Mama a konyhából: Nem tudom!

Én, kiabálva a másik szobába: Ancsa, hány óra van?

Ancsa, unokatesóm a másik szobából: Én se tudom!

Én, kiabálva a nagybátyámnak: Feri, hány óra van?

Feri a lakás másik végéből: Fogalmam sincs!

Én: Valaki mondja már meg, hány óra van!!! :)

Rádió, valami beszélgetős műsor közben: "Én ezt most kijelentem itt önnek, ebben a székben ülve, hétfő délután 13 óra 43 perckor, hogy..." :DDD

Én: Na végre valaki! Köszi! :DDD

(Nem bip-bip és pontos idő beolvasás, hanem az interjúalany épp abban a pillanatban válaszolt a kérdésemre. Mindannyian hangosan elnevettük magunkat. :D)

máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt álmodtam, hogy négy kollégát súlyos autóbaleset ért, amikor dolgozni jöttek (40 kilométerről jártak be, egyikük kocsijával). És álmomban az is volt, hogy egyiküknek súlyos mellkasi sérülése van.

Aztán reggel lett, felébredtem, elkészültem, elmentem a munkahelyre.

Sápadtan fogadott a főnököm, és mondta, hogy négy kollégát súlyos autóbaleset ért reggel. Be kell mennem a kórházba, felvenni a jegyzőkönyveket velük (munkavédelmi mérnök vagyok), illetve hárommal vegyem fel a jegyzőkönyvet, a negyedikkel nem fogom tudni, mert ő nagyon súlyos mellkasi sérüléssel az intenzíven van.

Forgott velem a világ:((

máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éve egy buszon ültem és mellém ült egy ittas ürge aki hablatyolt valamit a halálról meg a sátánról nem nagyon figyeltem inkább bedugtam a fülest aztán mikor haza értem anyum mondta hogy mamam korhazba kerult. (rá 4 napra hunyt el) És ebben az a vicc hogy semmi előjel nélkül lett rosszul nagyjából abban az időpontban amikor a buszon voltam.
máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!