Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszöngetnek nekem meg...

Miért köszöngetnek nekem meg kezdenek el egymásra mosolyogni a filippínók, ha meglátnak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem már ezt többnél is, csajok általában integetnek meg köszönnek, faszik csak mosolyognak egymás között.

Míg ezt másoknál, pl barátaimnál nem


Nem vagyok ronda meg semmi ilyesmi, inkább helyes megítéléssel vannak rólam


Lehet azért mert szőke vagyok és kék szemű? Pasi vagyok ha ez számít


máj. 14. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ebben az országban éltek eddig, így nincsenek magukba roskadva. Boldog, motivált, dolgozni akaró emberek, ennyi a különbség. Valahol kicsit szomorú (nem személyesen rád nézve, hanem össztársadalmilag), hogy ez egy magyarnak megdöbbentő viselkedés vagy hozzáállás az élethez.

Te lehet annyival különlegesebb vagy az átlagtól is, mint ahogy a fehér embereket akár körbeállják és úgy bámulják ázsiában, mintha nem láttak volna még olyat.

máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az fura, hogy városban az utca másik oldaláról integet nekem és köszön 😄 nincsen ebben semmi rossz csak nem tudom hova elhelyezni a dolgot 😄 nyilván köszönök nekik én is
máj. 14. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy összekevernek valakivel?
máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegyik? 😂
máj. 14. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem hiszem el, hogy a városban mindegyik. Vagy te komolyan azt hiszed, hogy Magyarországon élnek és leesik az álluk, mert szőke vagy?? Azért nem kell őket sem hülyének nézni....
máj. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!