Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen milyen jelleműnek...

30 évesen milyen jelleműnek kellene lennem, hol kell tartani az életben ennyi idősen?

Figyelt kérdés
máj. 15. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán értem a kérdést, mit értesz azon, hogy milyen jelleműnek kellene lenni?


Van erre egy nagyon klisés válasz: Mindenki ott tart, ahol tartania kell. :)


Valakik ilyenkor már nagyban családot alapítanak, valakiknél 1 valakiknél 3 gyerek is van, valakiknél csak 2-3 kutya.

Valakik még mindig az egyetemet járják, valakik már 20 éves koruk óta dolgoznak.


Szerintem ne görcsölj ezen (ha éppen úgyérzed, hogy le lennél maradva másokhoz képest).

máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Már nem kellene ilyen hülyeségeket kérdezni.
máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én tudom miért kérdezi, sok emberben él ilyen "elvárás" a másikkal szemben, felismerhetőek hogy egy utcai összefutásnál az a köszönés után első vagy második kérdésük hogy dolgozol-e, ha az teljesült akkor kapcsolat, saját ház, és a gyerek miért nincs a soron következőek. és ha már valaki kicsit is eltér megszokott modelltől, ő lesz a különc, külön kibeszélés tárgya
máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarsz úgy élni, ahogy "kell"?! Mert a társadalom elvárja, vagy kirekesztve érzed magad? 8 milliárd emberből 1 vagy, nem kell ilyen beteges szinten követni a "csordát". Ott tartasz, ahol. Ne mások folyásolják be a saját életedet.
máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen gyerekem, de még komoly kapcsolatom sem volt. Egzisztencia meg 0
máj. 16. 04:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Ha a nullánál tartasz 30 évesen, gondolom oka van annak. Minden egyes nap egy új lehetőség arra, hogy változtass. Kezd el még ma!

Siránkozással és önsajnáltatással nem fog változni semmi!

máj. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minimum 300 millios jachtot kéne venned mint Cukkerberg
máj. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg tanulsz valamit? Vagy dolgozol?

Mert akkor tartasz valamerre.

Vagy csak tengsz-lengsz az éterben, és várod, hogy csak úgy valami változzon?

máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze,hogy dolgozom. Tanulni meg Mérlegképes könyvelőnek tanulok
máj. 16. 11:25
 10/10 Leveltetu ***** válasza:

Hat nem az ami jelenleg vagy az biztos. Valami celod csak kell legyen az eletben, almaid stb.


Azok elerese fele haladsz vagy mas iranyba?

Ha nem arra haladsz, miert nem?

Mit kell valtoztass , hogy arra haladj?


Az, hogy ki milyen szinten all az eletben azt nem tudod befolyasolni, de azt, hogy te milyen szinten all azt 100% ban tudod.


Ahogy azt masok is irtak, a sirankozassal nem jutsz semerre.


Neked is 24 orad van minden nap, pont ugy mind a milliardosoknak, hasznald ugy hogy javadra valjon.

máj. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!