Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik nem...

Vannak olyan emberek akik nem mernek szólni ha elrontották a rendelésüket, inkább megeszik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor valaki pl. kólát kér és narancslevet kap, ez azért elő szokott fordulni. Vagy rántott sertést kér de valami rostonsültet hoznak ki neki.
máj. 16. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Garantáltan vannak, de akkor úgy kell nekik. Aki nem képes szólni, az úgy járt.
máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Így járt.

máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, persze. A szociális fóbiások, szorongósok számára sokszor az is kihívás, hogy emberek közé menjenek, ha elrontják a rendelésüket sokszor nem mernek konfrontálódni vagy kiállni a saját igazukért, akkor sem, ha ez nem tipikus konfrontációs helyzet, hisz csak meg kell mutatni a blokkot a rendelésről.
máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt már, hogy mást kaptam és nem szóltam, de csak azért, mert úgy ítéltem meg, hogy nem éri meg ezért odamenni a pulthoz. Bolognait kaptam carbonara helyett, de mivel a másikat is szeretem, csak akkor éppen nem azt kértem, inkább nem problémáztam rajta. Tök jóízűen ettem meg.
máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

#4 pont ez a baj, hogy probléma gerjesztésnek érzed ha szólsz.

Pedig a pincér hibázott és nem te.

máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Jelen. Ritkán szoktam ilyen helyekre menni, de megesik néha a probléma. Ha kajás az ember, megeszi.
máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A narancslé mondjuk nem érdekelne, de azért már szóltam, mikor tök más kaját hoztak ki. Azonnal bocsánatot kértek, hozták a rendeltet. Hiányosan…Mondtam, hogy harmadszorra inkább hagyjuk ezt a futárosdit, pláne hogy 2 órája próbálok megvacsorázni, a kolléga mondta, hogy felírja a nevemet, ha megfelel, másnap várnak szeretettel egy ingyen menüre :) meg is kaptam végül, de ott is úgy kellett telefonálgatni, mert láthatóan senki nem adott át semmi infót a másiknak. Hát azóta nem is rendeltem onnan, én erre nem érek rá sajnos.
máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, régebben megesett hogy online rendeltem éttermekből, az egyik gyorsétterem például rendszeresen hiányosan szállította ki a megrendelésem, egy dolgot mindig kihagyott. Eléggé konfliktuskerülő vagyok, meg szorongós típus, sosem reklamáltam emiatt az ügyfélszolgálaton. A hátránya hogy nyílván a pénzt sem kaptam vissza, de ahogy felettem is írták így jártam.

Hogy valami pozitívat is írjak: Egy másik alkalommal ugyanígy rendeltem gyorsétteremből, tévedésből duplán adtak egy nutellás muffint, eredetileg csak egyet rendeltem belőle. A számlán is csak 1 szerepelt, tehát gxakorlatilag az ingyen volt. Ott se reklamáltam, de ilyen esetben érthető ha ingyen kap valami valamit pluszba 😂

Hogy ha személyesen ülnék be egy étterembe és tévesen mást adnának mint amit rendeltem akkor sem hiszem hogy reklamálnék, maximum akkor ha olyan ételt adnak amit egyáltalán nem szeretek. Ott már kénytelen lennék szólni.

máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én szoktam. Ritkán eszek étteremben, gyorskajáldában. Múltkor jártam őgy, hogy egy gyorskajáldában kértem gluténmentes buciban hamburgert (volt az étlepon) és kihozták rendes buciban. Mivel allergiám van, így eszembe sem jutott, hogy megegyem. Újra csinálták egy rossz szó nélkül, elnézést is kértek.
máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy azt is szeretem amit kihoztak akkor nem szólok. Annyira nem érdekelnek az ilyen dolgok, úgy is döntésképtelen vagyok sokszor hogy mit egyek-igyak. Persze ha olyat hoznak ki amit nem szeretek, akkor szólnék.
máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!