Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van Vince nevű ismerősötök?

Van Vince nevű ismerősötök?

Figyelt kérdés

Milyen jellemre?


Tetszik ez a név, az én környezetemben nincs Vince, így kíváncsi vagyok aki ezzel a névvel született annak milyen a jelleme.


máj. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Volt egy kollégám, 35-40 körül lehetett, kicsit alkesz volt, de semmi extra, ilyen átlag melós vibe, nem a leglezüllöttebb fajtából, inkább olyan, aki nem nőtte ki a huszas éveit.
máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hentöpötö válasza:
80%
Nekem van Vince nevű haverom. Ő sportos, szeret focizni, erős viszont rosszul teljesít az iskolában.
máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyik Vince gimnáziumban volt osztálytársam, másik Vince pedig a kollegám nemrégen született kisfia.
máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyám tesója (nagybátyám), neki a fia (aki az unokatesóm), és az ő kisfia is Vince. Tehát nagypapa, apa, unoka, 3 generáció egymás után. Mind a 3 nagyon pozitív személyiség. Mindhármukra jellemző: jó humor, életvidám, pozitív személyiség, sokat viccelődnek, állandóan nevetnek, vállalkozó szellem, kitartás, a legkisebb Vince nagyon okos, kitűnő tanuló (az apja/unokatesóm kifejezetten gyenge, rossz tanuló volt anno). Teljesen függetlenül attól, hogy a rokonaim, nekem most csak jó tulajdonságok jutnak eszembe mindhármukról. Pedig biztos van rossz nekik is, de én most nem tudok ilyet mondani hirtelen.
máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagypapám és apukám is Vince volt. Rajtuk kívül nem ismerek Vincét, nagyon ritka és szép név.
máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!