Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet olyan...

Szerintetek mi lehet olyan furcsa rajtam, hogy megszólják a külsőmet? F

Figyelt kérdés
Többször volt már hogy hallottam, ahogy lányok pusmognak hogy "hogy néz ki ez a csávó" meg hasonló kedves megjegyzések, furcsán mosolyognak ha szóba kell állni velem. Amit nem tudom mi válthat ki, mert tény hogy nem vagyok egy jóképű csávó, de olyan kirívóan rondának sem látom magam, hogy meg kellene szólni. Bárgyú fejem van vagy mi az oka ennek? Képet is küldök aki mond őszinte véleményt.
máj. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj
máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bolognai a kedvencem ***** válasza:
Küldhetsz.
máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézném a képet. (nő vagyok)
máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldjél.
máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet, az arcodról meg egész alakosat is, hogy lássunk teljes egészében.
máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén a véleményem. Küldj képet nyugodtan. Nő vagyok, ha ez számít bármit is
máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na megnézem a képed. Itt válaszolok ha nem gond.


Vártam, hogy valami extrém lesz rajtad, de egy teljesen átlagos embernek tűnsz. Kimondottan nem mondanám hogy jóképű lennél, de csúnya az biztos hogy nem vagy. Talán azért az átlagosnál egy picit még jobb is.

Ergo fogalmam sincs, hogy egyesek mit képesek pusmogni rólad. Lehet ez nem is a külsődnek szól? Esetleg olyan lányok bunkóznak akik valami miatt nem kedvelnek? Vagy egyszerűen ők ilyen bunkók.... Akkor meg ne is vedd magadra. Őket minősíti.

máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!