Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan tört meg a bizalma?

Jogosan tört meg a bizalma?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk, bár néha szoktunk egymásnak bókolni hogy a másik jól néz ki.



Elmondtam neki szoktam dolgokat ferdíteni, de azt is csak akkor ha olyan amit félreértene, mert sok mindent félre szokott.


Ezután kiderült pár nappal hogy megtört a bizalma, megkérdezte tőlem hogy tudna így bízni bennem, ha apró dolgokban ferdítek?


Jogosan tört meg? Ha igen helyre tudom hozni valahogyan?


Én vagyok a lány ő a fiú, 16 évesek vagyunk



máj. 20. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom akivel "bókolunk" ha jó valamelyikünk szerelése/ruhája. De soha nem ért egyikünk se félre semmit. Nem csak azért mert mindketten párkapcsolatban vagyunk (nyilván másokkal), hanem előtte se volt probléma. Soha.


Ha egy srác TÖBBSZÖRÖSEN félreérti/túlgondolja, akkor bár nem feltétlen az a cél, de nyitottabb lenne többre.


21/L

máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Nem logikus, hogy hazudsz csak azért, hogy ne értsen félre dolgokat, mert úgy látod jónak, ha nem tudja az igazságot, majd ugyanazzal a lendülettel elmondod, hogy hazudtál. Egyszerűbb lenne már rögtön igazat mondani.


Ha meg nem kényelmes vele csevegni, hazudnod KELL, azon is érdemes lenne elmerengeni, hogy ez barátság-e.


Csak azért mondom, mert én is voltam olyan baráti kapcsolatban, ahol a másik félreértett mindent, aztán abból állt, hogy magyarázkodnom kellett folyton, egy idő után lelkileg megterhelővé vált, hogy már a metrón kellett mobilon pötyögnöm, hogy félreértett, mert kicsivel azután, hogy találkozó után elvoltunk, írt egy sértett üzenetet vagy nem tudtam vele egy jót csevegni neten, mert mindent félreértett.

máj. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!