Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen példákat ismertek...

Milyen példákat ismertek amikor egy hajléktalan ki tudott törni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
Soha nem hallottam még olyat hogy valaki aki hajléktalan lett később feltudott állni és lett neki munkája albérlete stb vagy esetleg kifejezetten jómódú ember lett belőle.
máj. 21. 17:49
 1/4 anonim válasza:
90%
Egyet hallottam. Nyertek a lottón. Házaspár. Pár év múlva ismét hajléktalanok voltak. Épp montanában halt meg ez egyik
máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Azt a "csöveslottó-sztorit" én is hallottam. Nem is sajnáltam őket. Nem volt elég magas az IQ-juk, hogy ésszel, meggondolással bánjanak a hirtelen jött pénzzel. Ez lett a vesztük.
máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyet. Mindig megdicserem,milyen apolt,akkor is dolgozott. Mindig biztattam,h biztos lesz alberlete is. A vegen tdnyleg bekoltozott a kutyajaval egy alberletbe.
máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A telephelyünkön az őrfiú. Valahonnét borsodrettenetes alsóról hozta győrbe egy talpig tisztességes személyzetszolgáltató , aki aztán pár hónap után lelépett az egész társulat pénzével. Valahogy kikötött nálunk alkalmi fűnyíróemberként, aztán mikor elmesélt élete sztoriját, a 4 cég akik a telephelyen működünk , kezdésnek egy lakókocsit dobott össze, mára pedig a régi portásfülke felett alakítottak ki neki egy kis garzonlakást.

Jelenleg a hitele intéződik egy falubeli kis házra már.

máj. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!